Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Areál a penzion Pod sklepy - Kostelec

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Srdečně Vás zveme do útulného penzionu v Kostelci u Kyjova, který je umístěn v krásném a klidném prostředí u rybníka. Kapacita penzionu je 36 lůžek v 16-ti pokojích. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a je moderně zařízen. Penzion Pod Sklepy se nachází v okresu města Brno - město v oblasti Jižní Moravy. Penzion - areál je vhodný jak pro dovolenou, tak i pro firemní akce, svatby, oslavy, rauty..
 

Penzion se nachází vedle královského města Kyjova a nabízí Vám pohodlné ubytování za skvělé ceny. V blízkosti penzionu se nachází vinné sklepy, kde Vám po dohodě můžeme připravit degustaci vína s kompletním sklepním menu a s možností živé hudby.

Ubytovaným hostům nabízíme možnost objednávky snídaně nebo polopenze. Celý areál je přístupný po vlastní zpevněné cestě a parkování pro hosty je zdarma přímo před penzionem.

Specifikace pokojů penzionu:

    Pokoj s manželskou postelí 7 x
    Pokoj s manželskou postelí a přistýlkou 3 x
    Dvoulůžkový pokoj se samostatnými postelemi 3 x
    Studio - dva samostatné pokoje (3 + 3 samostatná lůžka) se společným sociálním zařízením
    Studio - dva samostatné pokoje (2 + 3 samostatná lůžka) se společným sociálním zařízením

Rodinné oslavy, narozeniny a svatby

Přijďte k nám oslavit významné narozeniny, promoci, výročí svatby, narození nového člena rodiny nebo jiný výjimečný den. Můžete u nás uspořádat také abiturientský sraz, večírek pro přátele či oblíbenou svícu - mládenecké loučení se svobodou. Anebo jakékoli jiné setkání.

Firemní akce

Přeje si Vaše společnost uspořádat firemní akci či večírek? Chystáte se motivovat své zaměstnance metodou teambuildingu? Nebo jen potřebujete zajistit ubytování na výjezdní akci, ale chcete nejvyšší kvalitu s ohledem na nejvýhodnější cenu?
Zázemí našich vinných sklepů je pro

Rodinné vinařství
 

  • Prvopočátkem všeho dění byly kdysi vinice a vinné sklepy rodiny Krýsových. Vinařství má v naší rodině dlouholetou tradici, tajemství výroby kvalitního vína se předává z otce na syna již po celé generace.
  • Dnes naše rodina obhospodařuje dva hektary vinic a z hroznů, které se na nich urodí, pečlivým úsilím vypracujeme kvalitní přívlastková vína.
  • Vinařský lisLásku a úctu k vinařské profesi potvrdí každému také historický lis na víno - skutečný vinný lis z roku 1796, který pamatuje ještě císaře Napoleona! U našeho sklepa je mu vyhrazeno čestné místo, společně s námi tu vítá každého hosta.

 


 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

Galerie
Ceník

Kontakt
Kontaktní formulář
Aktivity a okolí

Tipy na výlet v okolí:

Hrad Buchlov, zámek Buchlovice a Milotice, město Kyjov (muzeum, radnice), Mikulčice (Velkomoravské hradiště), Baťův kanál, Strážnice (skanzen) a v okolí Kyjova i Hodonína další.

Ať už si vyberete náš pension pro strávení letní rodinné dovolené, jen na jednu noc nebo víkendový pobyt pro dva Těšíme se na Vaši návštěvu!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI