Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Autokemp Strážnice

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Autokempink Strážnice je pro skupiny nad 20 osob otevřen celoročně. K dispozici jsou dvě zděné budovy s celkovou kapacitou 108 lůžek ve dvou a čtyř lůžkových pokojích s ústředním vytápěním. Restaurace je během zimních měsíců otevřena v pracovní dny od 11:00 do 13:00, v sobotu a v neděli pro skupiny a ubytované hosty dle domluvy. Novinkou pro rok 2013 je novostavba úschovny kol s půjčovnou 12-ti horských kol. Dokončení modernizace interiéru restaurace a rekonstrukce sociálního zařízení. Modernizace interiéru chat.

O nás..

 

Autokempink slouží v hlavní rekreační sezoně letních prázdninových měsíců převážně k týdenním rekreačním pobytům, zvláště je vhodný pro rodiny s dětmi. Mimo prázdninovou rekreační sezonu je autokempink využíván k ubytování zájezdů spojených většinou s návštěvou Strážnice a jejich kulturních památek a případně návštěvou vinných sklepů v sousedním Petrově nebo ve Bzenci. Pro cyklisty je k dispozici uzamykatelná úschovna kol.

Jak se k nám dostanete..

Autokempink Strážnice se nachází na severním okraji města za zámeckým parkem. Ve městě, kterým prochází silnice č. 55 na trase Břeclav - Přerov, se odbočí směrem na Bzenec. Příjezdová trasa je značena.Od hlavní silnice je Autokempink vzdálen asi 1,5 km.

UBYTOVÁNÍ

Chatky bez sociálního zařízení

Ubytování ve čtyřlůžkových chatkách, ideální např. pro čtyřčlenné rodiny s dětmi.

Chatky se sociálním zařízením

Šest různých typů chatek a chat (dvoulůžkové, čtyřlůžkové, s kuchyňkou, atd. ...) ze kterých si vybere každý.

Ubytování na pokojích

Možnost výběru z dvoulůžkových a čtyřlůžkových pokojů se společnými sociálními zařízeními.

V karavanech a obytných vozech

Areál vybavený servisním stáním včetně výlevek na WC, přívodů pitné vody a elektrických přípojek. 

Ubytování ve stanech

Areál vybavený sociálními zařízeními, elektrickými přípojkami, prádelnou, atd.

Ubytování v apartmánu

Apartmán má dva pokoje, chodbu se šatními skťínľmi, soc. zaťízení, obývací pokoj - TV, kuchyň, klimatizaci...

 

 

Provoz kempu je od 1.5. do 31.10 - mimo tuto dobu pro skupiny nad 20 osob po dohodě!

 


Více informací o kempu

 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

Galerie
Ceník
Kontakt

Mobil: +420 518 332 037

Adresa: Bzenecká 1533, 696 62 Strážnice

www: www.camp-straznice.cz

kontakt  / fotky / další informace

 

Kontaktní formulář

REZERVACE / OBSAZENOST

 

Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktivity a okolí

Tipy na výlet

MIKULČICE – 24 km (autem)
Kilometr od obce se nachází národní kulturní památka - zbytky velkomoravského hradiště byly tu odkryty základy zděných kostelů knížecího hradu, mohutného opevnění sídliště družiny a mnoho dalších unikátních nálezů. 2 km od obce je rezervace černých čápů a volavek popelavých.

MILOTICE – 20 km (autem)
Renesanční zámek z druhé poloviny 16. století, přestavěn barokně. Malby v sále z roku 1725 od F. I. Ecksteina, sochařská výzdoba J. K. Schlettera z první poloviny 18. Století. Bohaté sbírky a překrásné interiéry zámku jsou po rozsáhlých opravách přístupny  návštěvníkům.Zámek dnes slouží jako expozice moravské barokní plastiky s dílčí ukázkou barokního portrétu.

PETROV – 3,5 km (autem, autobusem, vlakem)
Od roku 1580 jako sirné lázně. Tradiční lidové kroje. Vinné sklepy zvané Plže, které patří k památkám lidové architektury.

KNĚŽDUB – 8 km (autem, autobusem)
Na Slováckém Slavínu (hřbitov) jsou hroby malířů Slovácka Joži Úprky, Antoše Frolky a sochaře Franty Úprky; kostel s moderní výzdobou. Na Slováckém Slavínu (hřbitov) jsou hroby malířů Slovácka Joži Úprky, Antoše Frolky a sochaře Franty Úprky; kostel s moderní výzdobou. Na Slováckém Slavínu (hřbitov) jsou hroby malířů Slovácka Joži Úprky, Antoše Frolky a sochaře  Franty Úprky; kostel s moderní výzdobou.

KUŽELOV – 16 km (autem, autobusem)
Historická památka – větrný mlýn holandského typu z r. 1842; je upraven též jako muzeum. Přístupný v neděli.

RADĚJOV – LUČINA – 8 km (autem, autobusem)
Rekreační oblast, údolní přehradní nádrž, možnost koupání, nákupu potravin, občerstvení v restauraci. Výlety do lesů.

LUHAČOVICE – 48 km (autem, autobusem, vlakem)
Lázně staleté tradice, deset léčivých pramenů, Společenský dům, muzeum, výstavy. Severně od města přehradní nádrž, autokempink, koupání.

LEDNICE – 45 km (autem, autobusem)
Krásný zámek s parkem anglického stylu s cizími dřevinami. Francouzská zahrada s rosariem, stříhaný buxus a tis. Skleník s topickým rostlinstvem. Lednické rybníky jako rezervace vodního ptactva a květeny.Myslivecké mzeum.  Pod Aollónovým chrámem mmožnost koupání. Maurský minaret s 60 m věží a vyhlídkovým ochozem s mimořádně krásným rozhledem.

BUCHLOVICE – 35 km (autem)
Zámek ve stylu italské barokové vily. Okolo zámku barokový park se vzácnými dřevinami. Muzeum v zámku. Východisko do Chřibů na hrad Buchlov, Velehrad a do údolí Smraďavky s lázněmi.

ČEJKOVICE – 25 km (autem)
Původně gotická tvrz, rozšířená později na renesanční zámek, v současné době je rekonstruována.

PRUŠÁNKY – 32 km (autem, autobusem)
Starobylá vinařská obec s velmi známými vinnými búdami “Nechory”.

 

Stravování

Stravování v kempu

Restaurace s letní terasou, nacházející se v areálu kempu nabízí v sezónu možnost celodenního stravování a mimo sezónu pak možnost závodního stravování (obědů) ...

Kuchyňka s jídelnou po rekonstrukci v roce 2012 je plně vybavena elektospotřebiči ( mikrovlnka, el. trouba, sklokeramická varná deska, rychlovarná konvice ), dostatečným kuchyňským nádobím ( hrnce, pánvičky, misky, pekáče... ) a vším možným co je k vaření a stolování potřeba ( talíře, příbory, hrnky, vařečky, nože ........).

Dále je zde veliký kvalitní nerezový mycí stůl a uzamykatelné 48l chladničky s mražákem. Jídelna má kapacitu 36 osob a může sloužit společně s kuchyňkou i pro menší rodinou oslavu, nebo k posezení s přáteli.

 


Pizzerie a bar v kempu Strážnice

Pizzerie grill - bar Favorit
Pizzerie s letní terasou se nachází v centru areálu autokempu a slouží k večernímu posezení během letních prázdninových měsíců.

Pizzerie grill - bar Favorit v roce 2013 prošel celkovou rekonstrukcí včetně kvalitního kuchařského zázemí.
 
Dále nabízí:

-  možnost konání firemních akcí
-  rodinných oslav
-  školních srazů
-  opékání selátka
-  grilování
-  a další (na základě domluvy)

Celková kapacita pizzerie grill - baru Favorit je 30 míst uvnitř a dalších 30 míst na přilehlé letní terase.

 


Pekárna - prodej pečiva
 

Pekárna - stánek s pečivem po celkové rekonstrukci v roce 2015 nabízí prodej rozpékaného pečiva a pečiva z místní velké pekárny. V nabídce např. bagety, dyňová bulka, kaiserka fit line tmavá, croissant máslový, croissant s čokoládovou náplní a croissant plněný šunkou a sýrem, fantazie mřížka jahoda a vanilkový krém, pletenec s pekanovými očechy a javorovým sirupem, šnek máslový s náplní vanilkový krém a rozinky, taštička s náplní lesních plodů, listová taštička s malinovou náplní a ledovým cukrem, chléb dřevorubecký, chléb farmářský, chléb vícezrný,...rohlíky.....

Provozní doba:

15.7 - 16.8   Pondělí - neděle 6:30 - 11:00

 

 

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Jirkl
Jirkl (nepřihlášený) 7. Červenec 2020 - 13:32
Počet hlasů: 551
Byl jsem tam s karavanem teď přes prodloužený víkend a mohu říci, že dojem z kempu budí rozpaky. Spousta stanů promíchaných se spoustou karavanů, bezmyšlenkovitě nakupených přes sebe. Taktéž rekonstrukce elektrických přípojek je opravdu promyšlená - takže pokud nemáte sebou kabel minimálně 50m dlouhý, jste v háji. Přípojky jsou pouze kolem hlavní centrální komunikace. Zdá se, že v kempu úplně nezvládli nápor po Covidu19. Snad to bude příští rok lepší. Jinak na prostředí se nemůžu stěžovat..
Hodnocení: 
3
Average: 3 (1 vote)
Obrázek uživatele Irena Pluhařová
Irena Pluhařová (nepřihlášený) 4. Srpen 2019 - 11:40
Počet hlasů: 777
Krásný kemp,klidné a pohodové okolí,výborná kuchyně a hlavně čisté sociálky.Jediný co nám chybělo byla lednička ale jinak doporučuji fakt jsme si to s manželem užili:každý den bylo kam jet a lidé jsou milí a ochotný:-)
Hodnocení: 
3
Average: 3 (1 vote)
Obrázek uživatele faxexitty
faxexitty (nepřihlášený) 14. Září 2020 - 10:54
Počet hlasů: 462
Strážnický autokemp je pro nás srdcová záležitost. Jezdíme zde pravidelně už nějaký ten rok. Ano zastavil se tady čas, to je však při dnešním shonu potřeba, čistota a pořádek je zde na prvním místě. Milí a vstřícný peronal. Skvěle prostředí pro relax a odpočinek. Na slabý signál Wi-Fi nám děti neumřely :-)). O zábavu se postaralo koupaliště, čistá voda a tobogan. Únava a čerstvý vzduch zajistil večerní klid v celém areálů. Vždy se zde budeme rádi vracet.
Hodnocení: 
4
Average: 4 (1 vote)

Přidat recenzi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 1

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


Camping Karolina - Plzeňsko


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI