Chalupa Dejvi

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chalupa Dejvi a vinařství Gorčíkovi se nachází v Horních Věstonicích, v oblasti Pálavských vrchů s výhledem na Mušovská jezera. Pobyt na chalupě Dejvi můžete spojit s návštěvou rodinného vinařství Gorčíkovi. Naše chalupa nabízí možnost rekreace po celý rok. K dispozici jsou: 3 dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky ( max. 12 lůžek), jeden pokoj s vlastním sociálním zařízením a dva se společným. Pokoje jsou vybavené TV. Vybavená kuchyně (kuchyňská linka, lednice + mrazák, dřez T+S, pl. sporák + el. trouba, varná konvice, mikrovlnná trouba, stůl). Jídelna s krbem. Parkování na dvorku. Koupací jezero - biotop. Apartmán ve dvoře - 2 trojlůžkové pokoje, vybavená kuchyňka s jídelnou, vlastní sociální zařízení, TV, Možnost samostatné rezervace apartmánu.

Na dvorku můžete posedět pod zastřešenou pergolou s krbem a udírnou. Vaše kola můžete odložit v úschovně kol ve dvoře.

Možnost využití viného sklípku s ochutnávkou vín, posezení u ohniště, zahradní nábytek. Další možnosti stravování v místních restauracích.

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI