Chalupa Pod sklepy

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Naše ubytování Velké Bílovice je v těsné blízkosti mnoha turisticky nejzajímavějších míst Jižní Moravy. Nedaleko je například Lednicko-valtický areál zapsaný jako památka UNESCO (7 km), dominantní Pálava a Pavlovské vrchy (15 km), Valtice (10 km), Mikulov (17 km) a okresní město Břeclav (12 km). Naše ubytování ve Velkých Bílovicích je situováno na výjezdu z obce směr Čejkovice, přímo pod všemi vinnými sklepy, kterých tu je na 600. Ubytování nabízíme v kompletně zrekonstruovaném objektu pro max. 8 osob. K dispozici jsou dvě oddělené ložnice, v každé čtyři lůžka, společná šatna, obývací pokoj s televizí, plně vybavená kuchyň, koupelna s WC a hlubokým sprchovým koutem, který ocení hlavně děti. Zaparkovat je možné až dvě auta a to přímo před chalupou. Ve vstupním zádveří (pod kůňou) je dlouhý a mohutný dubový stůl s možností posezení a kouření. Součástí ubytování je i prostorný uzavřený dvůr kde můžete také posedět či si něco ugrilovat na lávovém grilu, který je Vám vždy k dispozici.

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI