Chalupa Pod sklepy

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Naše ubytování Velké Bílovice je v těsné blízkosti mnoha turisticky nejzajímavějších míst Jižní Moravy. Nedaleko je například Lednicko-valtický areál zapsaný jako památka UNESCO (7 km), dominantní Pálava a Pavlovské vrchy (15 km), Valtice (10 km), Mikulov (17 km) a okresní město Břeclav (12 km). Naše ubytování ve Velkých Bílovicích je situováno na výjezdu z obce směr Čejkovice, přímo pod všemi vinnými sklepy, kterých tu je na 600. Ubytování nabízíme v kompletně zrekonstruovaném objektu pro max. 8 osob. K dispozici jsou dvě oddělené ložnice, v každé čtyři lůžka, společná šatna, obývací pokoj s televizí, plně vybavená kuchyň, koupelna s WC a hlubokým sprchovým koutem, který ocení hlavně děti. Zaparkovat je možné až dvě auta a to přímo před chalupou. Ve vstupním zádveří (pod kůňou) je dlouhý a mohutný dubový stůl s možností posezení a kouření. Součástí ubytování je i prostorný uzavřený dvůr kde můžete také posedět či si něco ugrilovat na lávovém grilu, který je Vám vždy k dispozici.

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI