Chalupa Terešov

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování s bazénem, blízko lesa najdete na chalupě v Terešově. Terešov se nachází 6 km od Vyškova na Moravě a vzhledem k tomu, že dálnice vede okolo Vyškova, je velmi dobrým startovním místem pro výlety po celé Moravě. Z Brna je chalupa vzdálena asi 35 km severně, autem asi 30 minut. Ale i v blízkém okolí je možnost navštívit zajímavá místa. Chalupa s bazénem se nachází na konci malé vesničky blízko lesa. Má půdorys do L, má uzavřený dvůr, který poskytuje dostatek soukromí. V horkých letních dnech i za deště lze posedět pod střechou na dvoře. V chalupě je velký obývací pokoj s krbem, ložnice, která je průchozí a podkrovní pokoj do kuchyně se vchází z ložnice. Na zahradě je možnost posezení u ohniště a u bazénu. Zadní část zahrady tvoří terasy. Bazén o velikosti 3x6m je zapuštěný, hluboký 1,5m. K bazénu je přístup ze dvora po schodech nebo ze zahrady.

V průběhu pobytu je chalupa pouze pro hosty z jedné objednávky (pro 1 rodinu), majitel dochází kontrolovat a případně upravovat vodu v bazénu.
Chalupa je ideální pro zájemce, kteří v době své dovolené hledají klidné prostředí.
 

 

Další chaty a chalupy v oblasti Jihomoravkého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI