Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Chata Anča

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chata Anča - rekreace na Jihu Moravy

Chata Anča se nachází v klidné části malebné vesničky Němčičky na Jihu Moravy. Ubytování je k dispozici maximálně pro 10 osob včetně dvou přistýlek. Dům je velmi prostorný se dvěma třílůžkovými a jedním čtyřlůžkovým pokojem, společenskou místností s krbem, plně vybaveným kuchyňským koutem a sociálním zařízením. Před domem je okrasná zahrada s možností posezení, grilování, děti zde mají k dispozici trampolínu a cca 50m dětské hřiště. Parkovat lze přímo u domu.

 

Chata Anču naleznete 20 km od zámku Lednice, a nabízí zahradu s grilem a trampolínou. Chata Anča má 3 ložnice, obývací pokoj s krbem, plně vybavenou kuchyň a koupelnu.

Chata stojí 50 metrů od autobusové zastávky a 100 metrů od obchodu s potravinami. Ve vzdálenosti 1,5 km od chaty najdete bazén, sjezdovku, minigolf a bobovou dráhu a 2 km odtud je restaurace. Chata leží 20 km od vinařského kraje Pálava. Na místě je možno zdarma parkovat.

Hovoříme Vaším jazykem!

 

 

Galerie
Ceník

Kontakt

Kontaktní formulář
Okolí

Okolí chaty

Chata Anča se nachází v klidné části malebné vesničky Němčičky na Jihu Moravy.

Milovníky koní potěší návštěva Black Rose ranche. V sousedství ranče je sportovní areál Tj Sokol Němčičky, v letní sezóně je zde v provozu koupaliště, tenisový kurt či fotbalové hřiště.

V zimě si můžete zalyžovat na nejníže položené sjezdovce ve středu Evropy s možností zapůjčení veškerého vybavení.

V Němčičkách dále najdete minigolf, bobovou dráhu, dobře najíst se můžete na Farmě Ovčí terasy nebo ochutnat vínečko v mnoha sklípcích a vinařstvích.

 

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI