Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Chata Anča - Němčičky

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chata Anča - rekreace na Jihu Moravy

Chata Anča se nachází v klidné části malebné vesničky Němčičky na Jihu Moravy. Ubytování je k dispozici maximálně pro 10 osob včetně dvou přistýlek. Dům je velmi prostorný se dvěma třílůžkovými a jedním čtyřlůžkovým pokojem, společenskou místností s krbem, plně vybaveným kuchyňským koutem a sociálním zařízením. Před domem je okrasná zahrada s možností posezení, grilování, děti zde mají k dispozici trampolínu a cca 50m dětské hřiště. Parkovat lze přímo u domu.

 

Chata Anču naleznete 20 km od zámku Lednice, a nabízí zahradu s grilem a trampolínou. Chata Anča má 3 ložnice, obývací pokoj s krbem, plně vybavenou kuchyň a koupelnu.

Chata stojí 50 metrů od autobusové zastávky a 100 metrů od obchodu s potravinami. Ve vzdálenosti 1,5 km od chaty najdete bazén, sjezdovku, minigolf a bobovou dráhu a 2 km odtud je restaurace. Chata leží 20 km od vinařského kraje Pálava. Na místě je možno zdarma parkovat.

Hovoříme Vaším jazykem!

 


 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

Galerie
Ceník

Kontakt

Kontaktní formulář
Aktivity a okolí

Okolí chaty

Chata Anča se nachází v klidné části malebné vesničky Němčičky na Jihu Moravy.

Milovníky koní potěší návštěva Black Rose ranche. V sousedství ranče je sportovní areál Tj Sokol Němčičky, v letní sezóně je zde v provozu koupaliště, tenisový kurt či fotbalové hřiště.

V zimě si můžete zalyžovat na nejníže položené sjezdovce ve středu Evropy s možností zapůjčení veškerého vybavení.

V Němčičkách dále najdete minigolf, bobovou dráhu, dobře najíst se můžete na Farmě Ovčí terasy nebo ochutnat vínečko v mnoha sklípcích a vinařstvích.

 

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI