Chata Modrá

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rekreační chata MODRÁ se nachází na břehu Vranovské přehrady, což umožňuje rodinnou rekreaci pro milovníky koupání, vodních sportů, houbaření i rybaření. Chata je položena přímo na hlavním jezeře vranovské nádrže. Jedná se o vyjímečnou lokalitu s báječným výhledem na vodní hladinu. Na Vranovské přehradě je možno podnikat výlety do překrásného okolí (zámek Vranov n. D., hrad Bítov, zříceniny Cornštejn, Frejnštejn a mnoho jiných zajímavostí).

Chata je zařízena dvěma apartmány pro 4 – 5 osob a jedním dvouapartmánem pro 8 – 10 osob. Apartmán zahrnuje kuchyň, televizi, čtyřlůžkový pokoj, koupelnu s WC a pramici. Dvouapartmán zahrnuje dva pokoje, kuchyň, koupelnu s WC a dvě pramice. Každá kuchyň je vybavena veškerým nádobím, lednicí, vařičem a rychlovarnou konvicí. Ve společných prostorách je vyhlídková terasa, udírna, ohniště, stolní tenis a kuželky. Ve společenské místnosti se nachází kulečník. Jelikož je chata přímo u vody, parkoviště je asi 200m od chaty.
 

 

Další chaty a chalupy v oblasti Jihomoravkého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI