Chata Modrá

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rekreační chata MODRÁ se nachází na břehu Vranovské přehrady, což umožňuje rodinnou rekreaci pro milovníky koupání, vodních sportů, houbaření i rybaření. Chata je položena přímo na hlavním jezeře vranovské nádrže. Jedná se o vyjímečnou lokalitu s báječným výhledem na vodní hladinu. Na Vranovské přehradě je možno podnikat výlety do překrásného okolí (zámek Vranov n. D., hrad Bítov, zříceniny Cornštejn, Frejnštejn a mnoho jiných zajímavostí).

Chata je zařízena dvěma apartmány pro 4 – 5 osob a jedním dvouapartmánem pro 8 – 10 osob. Apartmán zahrnuje kuchyň, televizi, čtyřlůžkový pokoj, koupelnu s WC a pramici. Dvouapartmán zahrnuje dva pokoje, kuchyň, koupelnu s WC a dvě pramice. Každá kuchyň je vybavena veškerým nádobím, lednicí, vařičem a rychlovarnou konvicí. Ve společných prostorách je vyhlídková terasa, udírna, ohniště, stolní tenis a kuželky. Ve společenské místnosti se nachází kulečník. Jelikož je chata přímo u vody, parkoviště je asi 200m od chaty.
 

 

Další chaty a chalupy v oblasti Jihomoravkého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI