Chata Na Paloučku

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chata Na Paloučku se nachází na kraji lesa v rekreační oblasti Lučina v Bílých Karpatech. Mým hostům nabízím například. TV s digitálním příjmem, rádio s CD přehrávačem, plně vybavenou kuchyni (kuchyňská linka s nádobím a náčiním, dřez, elektrický sporák, elektrická trouba, mikrovlnná trouba, varná konvice, lednice, toustovač, topinkovač), venkovní plastový nábytek, venkovní gril na dřevěné uhlí, sušák na prádlo, síťky proti hmyzu v oknech, přikrývky, polštáře, povlečení, kuchyňské utěrky. Když je venku zima, můžete si pěkně zatopit v krbových kamnech, zadívat se do ohně a zaposlouchat se do praskání dřeva. Někdy je to lepší než televize:-)

 

Další chaty a chalupy v oblasti Jihomoravkého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI