Chata u Götzu

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování Vranov nabízí ubytování v klidném prostředí, v bezprostřední blízkosti Vranovské přehrady. Nemusíte chodit nikam daleko, poblíž chaty naleznete, jak dobře zásobený obchod, tak i pláž. K dispozici je také posezení s ohništěm a udírna. Chata Vranov u Götzu má kapacitu 5 čtyřlůžkových pokojů s možností přistýlky. Kuchyňský kout s vybavením je součást každého pokoje ( nádobí, příbory, dvouplotýnkový elektrický vařič, lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice ), kanystr na pitnou vodu, sušák na prádlo aj. K dispozici je také elektrické infra topení za poplatek 150 Kč/den. Pro zábavu jsou zde Ruské kuželky, dětské pískoviště, el. šipky, stolní fotbal, společenské hry, 3 loďky k zapůjčení – to vše zdarma. Ubytování je rozděleno na 2 podlaží. V přízemí se nacházejí toalety a společenské hry. V patře jsou pokoje a terasa.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Jihomoravkého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

TURISTIKA, CYKLOTURISTIKA - VÝLETY

  •     Národní park Podyjí: turistika, cykloturistika, houbaření
  •     Vranovská přehrada: koupání a vodní sporty, rybolov
  •     Zříceniny: Cornštejn, Nový hrádek, Fernštejn, Šimperk, Lapikus, Znojemský hrad, hrad Bítov, ZOO v Bítově, muzeum historických vozidel v Bítově a v Lesné, zámek ve Vranově nad Dyjí, Jevišovicích, Kravsku
  •     Dolní Rakousko: Hardegg, Retz atd. (pas s sebou).

 
Okolní krajina vyzývá k výletům za poznáním i zábavou. Navštivte zámek ve Vranově nad Dyjí, Znojemský hrad, rotundu, podzemí a radniční věž a také hrad Bítov, Nový Hrádek, Lapikus, zámek v Jevišovicích a mnoho dalších zajímavých památek a míst.

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI