Chata u Götzu

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování Vranov nabízí ubytování v klidném prostředí, v bezprostřední blízkosti Vranovské přehrady. Nemusíte chodit nikam daleko, poblíž chaty naleznete, jak dobře zásobený obchod, tak i pláž. K dispozici je také posezení s ohništěm a udírna. Chata Vranov u Götzu má kapacitu 5 čtyřlůžkových pokojů s možností přistýlky. Kuchyňský kout s vybavením je součást každého pokoje ( nádobí, příbory, dvouplotýnkový elektrický vařič, lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice ), kanystr na pitnou vodu, sušák na prádlo aj. K dispozici je také elektrické infra topení za poplatek 150 Kč/den. Pro zábavu jsou zde Ruské kuželky, dětské pískoviště, el. šipky, stolní fotbal, společenské hry, 3 loďky k zapůjčení – to vše zdarma. Ubytování je rozděleno na 2 podlaží. V přízemí se nacházejí toalety a společenské hry. V patře jsou pokoje a terasa.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Jihomoravkého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

TURISTIKA, CYKLOTURISTIKA - VÝLETY

  •     Národní park Podyjí: turistika, cykloturistika, houbaření
  •     Vranovská přehrada: koupání a vodní sporty, rybolov
  •     Zříceniny: Cornštejn, Nový hrádek, Fernštejn, Šimperk, Lapikus, Znojemský hrad, hrad Bítov, ZOO v Bítově, muzeum historických vozidel v Bítově a v Lesné, zámek ve Vranově nad Dyjí, Jevišovicích, Kravsku
  •     Dolní Rakousko: Hardegg, Retz atd. (pas s sebou).

 
Okolní krajina vyzývá k výletům za poznáním i zábavou. Navštivte zámek ve Vranově nad Dyjí, Znojemský hrad, rotundu, podzemí a radniční věž a také hrad Bítov, Nový Hrádek, Lapikus, zámek v Jevišovicích a mnoho dalších zajímavých památek a míst.

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI