Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Chatová osada Bítov - Vranovská přehrada

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chatová osada VZ Dyje Bítov je sezónní rekreační zařízení s provozem duben – říjen. V údolí mezi zříceninou hradu Cornštejn a hradem Bítov, v idylickém zákoutí lesnatých strání Bítovské zátoky Vranovské přehrady, nabízí příjemné ubytování na čerstvém vzduchu, v ekologicky dosud téměř nedotčené přírodě. Vhodné je zejména pro milovníky turistiky, cykloturistiky (se širokou nabídkou vyznačených tras), vodních sportů, ale také pro obdivovatele historických památek. V blízkosti chatové osady, cca 200 m se nachází nově vybudovaný aquapark s vodními atrakcemi.

Vranovská přehrada se řadí k jednomu z nejlépe zarybněných revírů u nás. Chatová osada nabízí – a to nejen svou polohou (vzdálenost k zátokám cca 200 – 300 m), ale i zázemím (loďky rybářky, vybudované místo pro úpravu ryb, udírna, ohniště, mraznička) – vynikající možnosti pro rybolov.

Rozmístění chat a jejich samotné dispoziční řešení nabízí jedinečný klid a bezprostřední kontakt s přírodou, a to vše ve spojení s kvalitním zázemím pro ubytování.

Uzavřený areál, kde nechybí moderní dětské hřiště, pískoviště, dětská klubovna a další, je ideální pro pobyt rodin s dětmi všech věkových kategorií. Vybavení chatové osady nabízí rovněž možnost pořádání menších firemních i společenských akcí či pořádání sportovních turnajů. K dispozici je rovněž wellness centrum.

Pro vozidla klientů je vyčleněna oplocená odstavná plocha.

Nepřetržitá služba recepce zajišťuje nejen informační servis a uložení cenností klientů, ale i prodej občerstvení či upomínkových předmětů, a rovněž také kompletně zajišťuje realizaci nabízených služeb.

Pobyt se zvířetem je možný za poplatek, jen po předchozím souhlasu ze strany VZ. Je zakázán volný pohyb psů po areálu VZ, zákaz vstupu do areálu jídelny a kavárny a ostatních společných prostor a při venčení psů je nutné provést úklid.

Pokoje jsou klientům k dispozici v den příjezdu od 14,00 hodin, v den odjezdu je pokoje nutné uvolnit do 09,30 hodin.

Celková kapacita chatové osady je 162 lůžek tj. 40 čtyřlůžkových chat (z toho u 12-ti s možností přistýlky) a 1 dvoulůžkový po­koj.

Každá chata má 2 pokoje o dvou lůžkách, terasu, sociální zařízení se sprchovým koutem, chladničku, rádio a telefon. Celá ubytovací část a jídelna je nekuřácká. Kouření povoleno na kavárně a vyhrazených venkovních prostorech.

 


 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

Galerie
Ceník

Kontakt
Kontaktní formulář
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 1

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI