Chatová osada U Lesa

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chaty, apartmánová chata

Chaty jsou umístěny nedaleko hlavní Vranovské pláže na v klidném prostředí na kraji lesa. Pláž, a tudíž i vodní radovánky, jsou odsud jen 300 m.

Toto místo je ideální pro strávení jak pobytové rodinné rekreace, tak pro sportovně založené klienty, pro které je zde připraveno mnoho turistických tras do překrásného okolí Vranovské přehrady s návštěvou nedalekého vranovského zámku. Chaty jsou mimo hlavní turistickou sezonu vhodné pro školní výlety, rybáře a v neposlední řadě i jako místo setkání přátel a různých firemních i soukromých akcí.

Nabídka pro školy

Výhodná nabídka pro školy, sportovní a zájmové oddíly a organizátory outdoorových akcí.

Celý chatový areál se nachází těsně nad hlavní pláží v borovém lese. Je oplocený a nabízí naprosté soukromí pro ubytované. V areálu je k dispozici celkem 15 chat od dvoulůžkových až po pětilůžkové a jedna apartmánová chata pro pět osob. Parkování automobilů je zdarma a je situováno uvnitř areálu, do kterého vás navedou informační cedule. Většina chat je dvoupatrových s venkovním posezením pod krytou pergolou.

 

Chaty - vybavení:

 • Apartmánová chata – zásuvky 220 V, osvětlení, lůžka, lůžkoviny, skříň na šaty, stolek, židle, lednička s mrazáčkem, komplet zařízená kuchyňka s el. vařičem, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, základní nádobí, rádio, TV, SAT, sprcha, WC, venkovní posezení.
 • Ostatní chaty – 2–5lůžkové – zásuvka 220 V, osvětlení, lůžka, lůžkoviny, skříň na šaty, stolek, židle, lednička s mrazáčkem, vařič, rychlovarná konvice, základní nádobí, venkovní posezení, WC a sprchy jsou zdarma společné v areálu.

K celkovému vybavení areálu patří vlastní parkoviště, dvě otevřená ohniště, udírna, 3× zahradní gril, ruské kuželky, hřiště pro petánque, stolní tenis, badminton, softtenis, dětský koutek s pískovištěm, lanový park, společenská místnost s televizí, SAT, zapůjčení různých společenských her, úschovna kol, prodej omezeného množství sortimentu alko a nealko nápojů a cykloturistických map.

Pro milovníky většího komfortu nabízíme ubytování v bungalovech. Informace najdete na samostatné stránce. Nechybí tam ani fotografie interiéru a vybavení bungalovů.

Díky této výhodné poloze to je k hlavní pláži Vranovské přehrady necelých 300 m, kde voda po celou sezónu zůstává naprosto čistá a bez sinic. Pláž je zde jak travnatá, tak písčitá a díky společnosti Camping Vranovská pláž vždy perfektně udržovaná.

Na pláži samozřejmě najdete další možnosti využití volného času, jako např. půjčovnu loděk, šlapadel a elektrolodí, tobogán, vodní trampolína, vodní fotbal, dětský bungeejumping, hřiště na volejbal, nohejbal zdarma, dětské hřiště, letní kino, loutkové divadlo, animační programy a další. Každý víkend se na pláži koná velká kulturní akce - viz Akce na Vranovské pláži. V nedaleké vojenské zotavovně můžete využít saunu, vířivku, masáže, zahrát si squash, tenis, minigolf a další.

Pokud Vás již omrzí veškeré sportování a koupání, nebo prostě dostanete na něco chuť, tak přímo na pláži naleznete řadu příjemných hospůdek, kde večer hraje živá hudba, dále bistra, restaurace, cukrárny, obchody s potravinami, stánky vždy s čerstvou zeleninou a ovocem, pečivem, stánek s drogerií, prodej novin a časopisů, tabákových výrobků atd. Pro další zpříjemnění pobytu je tu vyhlídkový vláček, který Vás odveze z pláže třeba až ke státnímu zámku Vranov nad Dyjí, dále lodní doprava, která zajišťuje jak pravidelné okružní jízdy až na Bítov, tak soukromé vyhlídkové plavby. O víkendech se na pláži pořádají různé kulturní akce, např. výlov sektu, závody dračích lodí, vranovské volejbalové léto, atd.

 

Tipy na další chatové osady v oblasti Jižní Morava

 

Galerie
Ceník

CENY V HLAVNÍ SEZONĚ

V hlavní sezoně objednáváme termíny od soboty do soboty.

Pobyt začíná nástupem od 14:00 hodin v den příjezdu a končí v 8:30 hodin dne odjezdu.

    28.06. – 29.08.2013
    OBJEKT     CENA vč. DPH
    dvoulůžková chatka     3.640 Kč / týden
    čtyřlůžková chatka     5.600 Kč / týden
    pětilůžková chatka     7.000 Kč / týden
    apartmánová chata     11.200 Kč / týden
    bungalov (mobilheim)     11.200 Kč / týden

Cena za ubytování zahrnuje

    výměnu ložního prádla 1× za týden
    zapůjčení společenských her v recepci
    zapůjčení sportovních potřeb (míče, stolní tenis, badminton, kuželky, atd.)
    parkování aut v areálu zdarma

Cena nezahrnuje

    rekreační poplatek 12 Kč/osobu pro osoby 18–70 let (pokud obecní úřad nestanoví jinak)
    ubytovací poplatek ve výši 2 Kč/osobu (pokud obecní úřad nestanoví jinak)
    vstup na pláž (pro naše klienty zvýhodněná cena ve výši 50 % základního vstupného)
    stravu


 

CENY MIMO HLAVNÍ SEZONU

Mimo sezonu Vás ubytujeme kterýkoliv den a na libovolně dlouhou dobu. Záleží jen na domluvě.

Vedlejší sezona je rozdělena do dvou cenových pásem.

19.04. – 31.05.2013
30.08. – 30.09.2013

OBJEKTCENA vč. DPH
chatky180 Kč / osoba / noc
apartmánová chata250 Kč / osoba / noc
bungalov250 Kč / osoba / noc

01.06. – 27.06.2013

OBJEKTCENA vč. DPH
chatky190 Kč / osoba / noc
apartmánová chata350 Kč / osoba / noc
bungalov350 Kč / osoba / noc

Další poplatky

 • domácí zvíře ... 80 Kč / 1 den
 • zapůjčení přímotopu ... 80 Kč / 1 den

Slevy mimo sezonu

 • za neobsazené lůžko částku neúčtujeme
 • pro školní výlety nebo větší skupiny lidí nad 20 osob při pobytu ne kratším než 3 dny ..... 10 % sleva.

 

 

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Vlaďka Solařová
Vlaďka Solařová (nepřihlášený) 31. Červenec 2013 - 14:01
Počet hlasů: 1365
Dobrý den. Jsme mladí manželé z Prostějova máme pejska a chtěli by jsme u Vás strávit dovolenou. Termín od 24.8. do 31.8. Chtěli by jsme chatku, aby tam byla i sprcha wc přímo v chatce. Chtěla bych vědět jestli v tom termínu máte volné místo a kolik by jsme platili za ten týden celkem. 2 dospělí a pejsek. Děkuji moc za odpověď. Pokud by to bylo možné poslat nějaké fotky jak to u Vás a v chatce vypadá. Děkuji s pozdravem V. Solařová PV Tel: 606938088
Hodnocení: 
0
No votes yet
Obrázek uživatele Dana Nosková
Dana Nosková (nepřihlášený) 11. Červen 2013 - 17:37
Počet hlasů: 1224
Napište cenu-4-lúžková chata,2dospělí a 2 děti-11 a 13 let,1 malý pes,automobil.Platí informace o vybavení chatky(WC,SPRCHA,LEDNIČKA)?
Hodnocení: 
0
No votes yet

Přidat recenzi

Okolí

Vranovská přehrada

Byla postavena v letech 1930–1933, přehradní hráz je vysoká 59,9 m a dlouhá v koruně 292 m. Za ní vzniklo jezero o délce 30 km, zasahující pod hradem Bítov i do údolí řeky Želetavky. Vedle energetických, závlahových a vodárenských úkolů slouží Vranovská přehrada i k rekreaci soustředěné do několika středisek:

 • Vranov nad Dyjí (Hráz, Pláž, Lančovská zátoka, Švýcarská zátoka)
 • Bítov (Bítovská zátoka, Kopaninky, Chvalatická zátoka, Chmelnice)
 • Podhradí nad Dyjí (Farářka, Penkýřky, Česká louka)

Vranovská přehrada se řadí mezi nejteplejší přehrady v České republice. Teplota vody často umožňuje koupání již od začátku června a letní sezona zde končí teprve v první polovině září.

Kvalita vody v přehradním jezeře je dlouhodobě hodnocena jako velmi dobrá. Pláže jsou písčité a mírně se svažují do vody. Díky tomu je koupání v nádrži vhodné i pro malé dětí.

V průběhu uplynulých let kolem Vranovské přehrady vyrostl rozsáhlý rekreační komplex nabízející bezpočet služeb v mnoha oblastech – od ubytování, přes stravování k téměř kompletnímu sportovnímu vyžití.

My se věnujeme především ubytování, které jsme schopni zajistit ve vybavených chatkách nebo pokojích penzionů Gaudeo. Naši klienti mají snadný přístup ke všem níže vyjmenovaným službám, protože jsou poskytovány v areálu hlavní vranovské pláže.

Příznivci aktivního odpočinku zde naleznou volejbalové hřiště, pingpongové stoly, tobogán, půjčovnu loděk, vodních šlapadel a sportovních potřeb. Velmi příznivé podmínky poskytuje Vranovská přehrada i vyznavačům dalších vodních sportů (např. windsurfing a jachting).

Rybaření

Vranov nad Dyjí, Vranovská přehrada i okolní soukromé rybníky nabízejí rybářům opravdu rozmanité možnosti. Rybáři si u nás mohou zakoupit jednodenní, týdenní, čtrnáctidenní, půlroční nebo roční rybářské povolenky a využít pstruhový revír pod Vranovskou přehradou nebo mimopstruhový revír, který tvoří celá Vranovská přehrada i s částí svých přítoků.

 

Ubytování v okolí
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI