Cyklopenzion Koruna

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion nabízí kvalitní ubytování a levné ubytování Znojmo. Nachází se na hranici národního parku Podyjí v krásné obci Havraníky. Nabízíme zahradu o rozloze takřka 2000 m2, kde si každý při levné ubytování znojemsko či při levné ubytování znojmo najde ten svůj koutek. Budova penzion Koruna - nově zrekonstruovaná budova skládající se z přízemí a podkroví, nabízí ubytování pro 16 osob v šesti pokojích se sociálním zařízením. Ubytování v této budově doporučujeme pro větší skupiny osob. Dále nabízíme celodenně otevřenou restauraci s nádhernou letní zahrádkou, součástí restaurace je i BEAUTY CENTRUM, kde dámy nebo i pánové mohou podstoupit jak kadeřnickou tak kosmetickou proceduru, či se nechat namasírovat od zkušených masérů. V nabídce máme spoustu druhů a způsobů masáží, dále je zde pedikúra a manikúra.
 

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI