Cyklopenzion Koruna

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion nabízí kvalitní ubytování a levné ubytování Znojmo. Nachází se na hranici národního parku Podyjí v krásné obci Havraníky. Nabízíme zahradu o rozloze takřka 2000 m2, kde si každý při levné ubytování znojemsko či při levné ubytování znojmo najde ten svůj koutek. Budova penzion Koruna - nově zrekonstruovaná budova skládající se z přízemí a podkroví, nabízí ubytování pro 16 osob v šesti pokojích se sociálním zařízením. Ubytování v této budově doporučujeme pro větší skupiny osob. Dále nabízíme celodenně otevřenou restauraci s nádhernou letní zahrádkou, součástí restaurace je i BEAUTY CENTRUM, kde dámy nebo i pánové mohou podstoupit jak kadeřnickou tak kosmetickou proceduru, či se nechat namasírovat od zkušených masérů. V nabídce máme spoustu druhů a způsobů masáží, dále je zde pedikúra a manikúra.
 

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI