Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Kemp Bítov - Vranovská přehrada ****

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chtěli bychom Vás pozvat do Campu Bítov na Vranovské přehradě. Moravský Jadran, tak je nazýván tento kraj, který Vás zve k návštěvě. Je to kraj lesů, vod a strání, kraj slunce a perlivého vína. Kraj, kterým kráčela historie. Camp Bítov se rozkládá na příjemném místě. Obepíná jednu ze zátok Vranovské přehrady ve 100m hlubokém údolí. Kolem jsou listnaté lesy, které jsou nejkrásnější právě na začátku sezony a snad ještě krásnější na podzim.

K vybavení rekreačního areálu patří restaurace a prodejny se zbožím všeho druhu (cukrárna, pizzerie, potraviny, tabák, coctail bar - neprovozujeme). Chatky mají elektrické přípojky, ledničky, povlečení. Kuchyňky jsou vybaveny el. vařiči, mikrovlnou troubou a dřezy s teplou vodou. Camp je vybaven třemi sociálními zařízeními s bezbariérovými vstupy do sprch i na WC, včetně WC pro děti.


Možnosti ubytování v kempu Bítov

Chatky dvoulůžkové (s vařičem i bez vařiče)

Chatka je bez sociálního zařízení s parkovacím místem u chatky. Je vybavena malou ledničkou, polštáři a prošívanými dekami, včetně ložního prádla. V chatce je možnost přitápění(za poplatek). V sezoně je ubytování od soboty do soboty.

http://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/camp_bitov_2_luzkova_chatka.jpghttp://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/camp_bitov_2_luzkova_chatka_1.jpg


Chatky třílůžkové

Chatka je bez sociálního zařízení s parkovacím místem u chatky. Je vybavena malou ledničkou, polštáři a prošívanými dekami, včetně ložního prádla. V chatce je možnost přitápění (za poplatek) a připojení na TV signál (6programů). V sezoně je ubytování od soboty do soboty.

http://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/camp_bitov_3_luzkova_chatka_1.jpghttp://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/camp_bitov_3_luzkova_chatka_2.jpg

 

Chatky čtyřlůžkové (jednopodlažní a dvoupodlažní)

Chatka je bez sociálního zařízení s parkovacím místem u chatky. Je vybavena malou ledničkou, polštáři a prošívanými dekami, včetně ložního prádla. V chatce je možnost přitápění (za poplatek). V sezoně je ubytování od soboty do soboty.

http://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/camp_bitov_4_luzkova_chatka_1.jpghttp://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/camp_bitov_4_luzkova_chatka_2.jpg

 

Chatky čtyřlůžkové (s vařičem)

 

Chatka je bez sociálního zařízení s parkovacím místem u chatky. Je vybavena ledničkou, polštáři a prošívanými dekami, včetně ložního prádla. V chatce je vařič a základní bílé nádobí. V chatce je možnost přitápění (za poplatek) a připojení na TV signál (6programů) zdarma. V sezoně je ubytování od soboty do soboty.

http://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/camp_bitov_4_luzkova_chatka_varic_1.jpghttp://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/camp_bitov_4_luzkova_chatka_varic_2.jpg

 

4+1 lůžkový bungalov

Bungalovy jsou čtyřlůžkové s možností přistýlky. S vlastním parkovacím místem . Jsou vybaveny sociálním zařízením (toaleta, umyvadlo, sprch.kout), ledničkou, kuchyňskou linkou s nádobím, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, TV, polštáři a prošívanými dekami, včetně ložního prádla. V bungalovu je možnost přitápění (za poplatek). V sezoně je ubytování od neděle do neděle.

http://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/kemp_bitov_bungalov_2.jpghttp://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/kemp_bitov_bungalov_3.jpg

 

Ubytování ve vlastních stanech a karavanech

 

Ubytování ve vlastních stanech a karavanech je možné na slunné travnaté louce s dostatečným množstvím elektrických přípojek. Oheň je možné si rozdělat u vlastního stanu. V campu je zbudováno 13 boxů pro obytné vozy a karavany s přípojkou vody, elektřiny a rozvodem TV.

 

Ubytování ve stanech a karavanech - Ubytování vranovská přehrada - Camp BítovUbytování ve stanech a karavanech - Ubytování vranovská přehrada - Camp Bítov

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Vybavení kempu Bítov

K vybavení rekreačního areálu patří restaurace a prodejny se zbožím všeho druhu (cukrárna, pizzerie, potraviny, tabák, coctail bar).

 • restaurace s terasou (90+80 míst) možnost polopenze i plné penze, rauty atd.
 • rychlé občerstvení
 • pizza
 • potraviny
 • cukrárna
 • trafika
 • prodej medoviny
 • prodejny se zbožím všeho druhu
 • coctail bar
 • v areálu kempu je možnost se zdarma připojit na bezdrátový internet
 • Camp Bítov je oplocen a v noci hlídán

Poskytované služby

V campu se nachází půjčovny sportovních potřeb, horská kola, ping-pong, beach volejbal atd. Také rybáři určitě nebudou zklamáni, protože bítovské zátoky se mohou pochlubit unikátními úlovky. K vybavení kempu patří také dětské hřiště (trampolína, dětská skluzavka). Do areálu campu můžete i se svými čtyřnohými miláčky.

 • přebalovací pult
 • prostory na praní s umyvadly
 • nové sociální zařízení
 • pračka a sušička prádla, žehlička
 • k dispozici jsou kuchyňky s vařičem, mikrovlnou troubou a dřezy na mytí nádobí (hrnce a nádobí má každý své vlastní)
 • výlevka
 • možnost využití sanit boxu

 

Služby pro skupinové a firemní pobyty

Ubytování na Vaše firemní akce, teambuldingy, skupinové pobyty družstev, škol, seniorské setkání, vám nabízí Camp Bítov. K dispozici je Vám i naše restaurace, ale především velká plocha campu. Vaše firemní akce získají nový rozměr v klidném a okouzlujícím prostředí vranovské přehrady. Nabízíme Vám kvalitní servis pro zaměstnance a účastníky vaší akce.

Při pořádání firmeních akcí také spolupracujeme s Paintball Jemnice - připravte svým zaměstnancům, kolegům a obchodním partnerům akci, na kterou nikdy nezapomenou. Paintball posiluje týmového ducha a učí hráče rychle se rozhodovat ve stresových situacích. Při paintballu je důležité, abyste důvěřovali svým spoluhráčům, a zároveň dělali všechno pro to, aby se oni mohli spolehnout na vás. Proto je paintball vyhledávanou sportovní aktivitou, zvláště mezi firemními kolektivy. Vyzkoušejte paintball i Vy.

 


 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

 
Galerie
Ceník
Kontakt

Mobil: +420 605 842 965
Adresa: Bítov 64, 671 10, Bítov
www: www.camp-bitov.cz

 

Kontaktní formulář

 

Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
1 + 0 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Aktivity a okolí

Vybavení, obchůdky a prodejny

K vybavení rekreačního areálu patří restaurace a prodejny se zbožím všeho druhu (cukrárna, pizzerie, potraviny, tabák, coctail bar), které provozují jiné podnikatelské subjekty.

    restaurace s terasou (90+80 míst) možnost polopenze i plné penze, rauty atd.
    rychlé občerstvení
    pizza
    potraviny
    cukrárna
    trafika
    prodej medoviny
    prodejny se zbožím všeho druhu
    coctail bar
    v areálu kempu je možnost se zdarma připojit na bezdrátový internet (max. rychlost 2 Mbit/s)
    Camp Bítov je oplocen a v noci hlídán

Poskytované služby

K dispozici jsou tři sociální zařízení s dostatečnou kapacitou pro provoz kempu. Zařízení jsou bezbariérová.

Teplá voda (24hodin) je k dispozici buď ve sprchách na žetony (20,-Kč), které zakoupíte v automatu, který je umístěn na každém sociálním zařízení, nebo můžete využít solární sprchy (v hlavním sociálním zařízením u restaurace), které jsou ZDARMA.
Zařízení jsou průběžně kontrolovány a uklízeny, aby byla zajištěna čistota a pořádek.

    k zapůjčení zdarma - dětská chůvička, postýlka (včetně ložního prádla), vanička, nočníky
    k zapoupení dětské pleny, pleny do bazénu
    dětské menu v restauraci
    přebalovací pult (v hlavním sociálním zařízením u restaurace)
    prostory na praní s umyvadly
    sociální zařízení
    pračka
    žehlička
    k dispozici jsou kuchyňky s vařičem, mikrovlnou troubou a dřezy na mytí nádobí (hrnce a nádobí má každý své vlastní)
    výlevka
    možnost využití sanit boxu

Zábava pro děti

V areálu Campu Bítov naleznete několik možností, jak se zabavit s dětmi. Jedno venkovní hřiště naleznete u bungalovů a další pak na protějším břehu na lodi Praha. V hlavní turistické sezóně jsou pak ještě další možnosti, jako například dětské animační programy a vystoupení loutkového divadla.

    Dětské hřiště s pískovištěm u bungalovů
    Venkovní dětské hřiště a vnitřní koutek na lodi Praha
    Společenská místnost s promítáním pohádek
    Pingpongové stoly
    Animační programy pro děti /v hlavní sezóně/
    Loutkové divadlo /v hlavní sezóně/
    V areálu pletení copánků, tetovačky případně malování na obličej /za poplatek, v hlavní sezóně/
    Výtvarné dílničky - vyzkoušejte si malování na sklo, lepení dřevěných modelů a stavění věží z dřívek /v hlavní sezóně/

 

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 2

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI