Kemp a ranč Pálava

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Jihomoravský kraj tvoří bez nadsázky křižovatku Evropy. Od pradávna se na jeho území protínaly cesty mezi východem a západem, severem a jihem. I dnes kraj láká svou polohou, kromě historických památek a přírodních atraktivit,z nichž některé dokonce chrání UNESCO, přitahuje do Jihomoravského kraje návštěvníky srdečnost a pohostinnost jeho obyvatel, ale i hrdost na to, že žijí na Jižní Moravě.

Náš kemp leží 800 metrů od spodní novomlýnské nádrže u břehu řeky Dyje. Kemp je vhodný pro rodinou

sportovní rekreaci, školní výlety a milovníky turistiky. Můžete u nás uspořádat oslavy všeho druhu, firemní akce, rodinné oslavy, hudební akce - máme vhodné prostory pro vnitřní i venkovní akce. Zajistíme dle Vašich požadavků např. opékané sele, grilování atd.

Návštěvníci k nám jezdí především za cykloturistikou, sluncem, rybařením a jinými radovánkami. Nesmíme zapomenout také na vinné sklípky, které jsou pro tuto oblast tak typické.

Nabízíme ubytování v chatkách a turistické ubytovně. Rovněž jsou k dispozici volné plochy pro stany a karavany.

Pro návštěvníky kempu je k dispozici restaurace s vnitřním i venkovním posezením (wifi internet zdarma), sportovní hřiště (asfaltové - nohejbal..., písečné - volejbal…), houpačky a pískoviště pro Vaše děti.

Okolo kempu vede cyklistická stezka a přímo z kempu je možné se napojit na turistické trasy, které nás dovedou až na Pavlovské vrchy, které příjemně dotvářejí okolní krajinu kempu. Provoz kempu 1.1. - 31.12.

 

Volný čas

V kempu máte k dispozici ohniště (dřevo zdarma). Hřiště - volejbal, fotbálek, nohec, tenis. Country salón i s tanečním parketem a výčepem je oblíbený pro různé oslavy až pro sto osob, možnost zajištění hudby, grilování a pečení selat. Také vám zajistíme ochutnávku vín a posezení ve vinném slípku.

Přírodní koupání je "nic moc", záleží na období. Řeka Dyje je vhodná pro plavce, čistší, písčitá, ale o 1,3 °C chladnější než jezero, kde jsou písčité pláže (2km), ovšem voda při dlouhodobějších vysokých teplotách kvete sínicí. To Vám však nahradí tři moderní koupaliště s atrakcemi v okolí kempu do 20 km, např.aquapark v Hustopečích (13 km) - vhodné pro vodní radovánky a relaxaci, Mikulova (10 km). Dále můžete navštívit termální lázně v Rakouském Laa (cca 60 km, hr. přechod Hevlín).

Zdejší vodní plochy jsou vyhledávány jak rybáři, tak surfaři. Milovníci cykloturistiky mohou navštívit Lednicko - Valtický areál (UNESCO), starobylá města Mikulov a Valtice.
Lákavou procházkou jsou jedinečné vápencové útvary Pálavských vrchů s jejich flórou a faunou, kde můžete shlédnout zříceniny Dívčího a Kozího hrádku. Oblast Pálavských vrchů je pro svoji teplomilnost též nazývána Sicilií Česka.

 

Ubytování

v turistické ubytovně s 2 - 3 lůžkovými pokoji, standardní vybavení. společné sociální zařízení, kuchyňka pro drobný ohřev (bez nádobí). Mimoto nabízíme chatky (4 - 5 osob) - vhodná telefonická domluva. Možnost stanování a umístění karavanu s parkováním přímo u stanu a možností elektrické přípojky. Po areálu umístěné dřevěné altánky a stoly k občerstvení. Kemp je celý oplocený s nočním uzamykáním a bezplatnou úschovou kol..
 

Rezervace

přijímáme na telefoních číslech či přes odkaz na stránkách. Po potvrzení zaplatíte zálohu cca 30%, ta je závazná pro obě strany. Zrušit lze maximálně 30 dní před nástupem, jinak záloha propadá. Zbývající částku doplatíte pří nástupu. Při předčasném odjezdu se peníze nevrací.

 

  • V kempu je k dispozici ohniště s grilem a posezením. Sportovní hřiště pro volejbal, fotbal, nohejbal tenis, stolní fotbal. Dále máme salón s tanečním parketem pro různé oslavy. Možnost zajištění hudby, grilování a pečení selat na rožni. Taktéž Vám zajistíme ochutnávku vín a posezením ve vinném sklípku.
  • Areál kempu je oplocený a na noc se zamyká. Ve vesnici je obchod se smíšeným zbožím, pitná voda v celém areálu. 

 

Tipy na další kempy v oblasti Pálava

 

 

 


Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Ceník

 

Ceník služeb v Campu Pálava - Nové Mlýny

UbytovnaKemping
lůžko (ubytovna) 1 noc220 Kč osoba40 Kč el. přípojka50 Kč
lůžko (ubytovna) 2 noci a více200 Kč stan malý (2 os.)50 Kč karavan malý130 Kč
polopenze130 Kč stan střední (3 - 4 os.)70 Kč karavan velký150 Kč
plná penze190 Kč stan velký (5< os.)90 Kč přístřešek ke karavanu50 Kč
děti bez nároku na lůžkozdarma lůžko v chatce220 Kč rekreační poplatek10 Kč
   skautské ubytování (cca 30 osob)/za osobu70 Kč pes20 Kč
Parkovné
os. auto40 Kč motocykl30 Kč  
dodávka60 Kč     
Školní výlety
1 noc150 Kč 2 a více nocí/noc130 Kč  

 

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI