Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Kemp San Marco - Mutěnice

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Kemp a areál San Marco se nachazí  na jižní Moravě. V kempu je možné ubytovat se s vlastním stanem, karavanem, či obytným autem. Kempová část je součástí areálu, který poskytuje i plně vybavené pokoje v penzionech. Restaurace je vhodná jak pro klasické návštěvníky, tak i pro pořádání různých akcí a sešlostí.

Plochy pro stany, karavany a obytné vozy

Pro kempování máte k dispozici zatravněnou plochu, zahrada je oplocena s uzamykatelnou bránou a osvětlením.

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/kemp_san_marco_stanovani2_1.jpg

Služby kempu - grilování & koupání

Hned vedle místa pro stanování je prostor ke grilování. Využít můžete udírnu, pergolu s posezením pro 40 osob i dětské hřiště. Součástí kempu je úschovna kol. Sociální zařízení, lednice, přístup k vodě a el. přípojka je v prostorách penzionu, stejně tak WiFi připojení k internetu.

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/kemp_san_marco_bazen.jpghttps://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/kemp_san_marco_3.jpg

 

Další služby areálu San Marco

  • Degustace vín ve sklípku U Zimolků
  • Firemní večírky, oslavy a rodinné sešlosti
  • Rautové pohoštění + plné penze - polopenze
  • Půjčovna kol
  • Grilování

Restaurace v kempuKemp San Marco

 

 


Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

Galerie
Ceník
Kontakt
Kontaktní formulář
Aktivity a okolí

Mutěnice jsou ideálním výchozím bodem k výletům a poznání jižní Moravy. Ubytujte se v jednom z našich penzionů a výletujte. Budete koukat, co vše se v okolí dá vidět.

Bukovanský Mlýn - 25 km autem z Mutěnic

Stylový Areál Bukovanský se nachází na vrcholu kopce mezi obcemi Bukovany a Ostrovánky u Kyjova. Rohledna ve stylu větrného mlýnu s dobovým hotelovým areálem nabízí celou škálu atraktivních služeb. Celý tento areál se nese v tradičním stylu moravského Slovácka a duchu.

Skanzen Strážnice - 26 km autem z Mutěnic

Muzeum vesnice jihovýchodní Moravy představuje lidového stavitelství jednotlivých oblastí Slovácka v průběhu historie. Skanzen je proto rozčleněn do areálů představující různé regiony. Národní ústav lidové kultury v areálu muzea každoročně pořádá typické akce, jako například stavění máje, dožínky, zarážení hory a další. Doprovodně probíhá například košt a ochutnávky, dále ukázky rukodělných technik a akce pro děti.

Zámeček Pohansko v Lednicko-Valtickém areálu - 31 km autem z Mutěnic

Lovecký zámeček s archeologickou expozicí se nachází v Lednicko-Valtickém areálu a dokumentuje výsledky výzkumu slovanského hradiště. Pro originalitu a rozsáhlost byl v roce 1996 zařazen mezi památky UNESCO. V blízkosti zámečku Pohansko je na místě významného nížinného hradiště archeoskanzen a také například replika kultovního místa tvořeného dřevěnými idoly pohanských božstev.

Kaplička na Hradišťku ve Velkých Bílovicích - 16 km autem z Mutěnic

Vršek Hradištek leží na jižním okraji kopce ve výšce 262 m.n.m. nedaleko Velkých Bílovic, také znám jako Zímarky. Zde stojí kaplička ve tvaru románské rotundy odkud je krásný výhled na rozhraní Dolnomoravského a Dyjskosvrateckého úvalu.

Galerie výtvarného umění - 11 km autem z Mutěnic

Budova Galerie výtvarného umění v Hodoníně je situována u vlakového nádraží naproti Masarykova pomníku. Program pravidelně nabízí měnící se expozice a kulturní akce, ale také expozici stálou. Budova je zdobena folklorními náměty a za ní se nachází menší park.
 

A spousta dalšího.. Více info na recepci

Stravování

V areálu San marco je k dispozici Restaurace pro hosty i pro rodinné akce, či firemní oslavy

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/restaurace_v_kempu_san_marco.jpg

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/restaurace_v_kempu_san_marco2.jpg

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Šperlo
Šperlo (nepřihlášený) 18. Květen 2022 - 9:19
Počet hlasů: 95
Jeden z nejhezčích kempů, který je navštívili. S ochotným personálem, včetně velmi vstřícného pana majitele. I během našeho pobytu neustále vylepšovali služby a areál. A k tomu výborné víno a srdeční lidi na každém kroku okolí Mutěnic. Zde budeme jezdit pravidelně…Děkujeme
Hodnocení: 
3
Average: 3 (1 vote)

Přidat recenzi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 1

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI