Kemp a westernové městečko Boskovice

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Kemp a westernové městečko Boskovice v Jižní Moravě nabízí ubytovánív pokojích, podsadových stanech, srubech  i v apartmánech - pouhých 36 km severně od Brna se nachází jedno z turisticky nejnavštěvovanějších míst jižní Moravy - unikátní westernové městečko Boskovice. Vybudované bylo v opuštěném pískovcovém lomu a jeho vznik se datuje už do roku 1994. Za tu dobu ho navštívilo více jak milion návštěvníků. Autentické prostředí Divokého západu zcela pohltí všechny malé i velké návštěvníky. Celodenní program nabízí spoustu zábavy nejen pro rodiny s dětmi, školní výlety a firemní akce, ale pro všechny, kdo mají chuť se bavit, nebo přijet na romantickou dovolenou. V areálu parku naleznete spoustu zákoutí, ve kterých se skrývají atrakce pro děti i dospělé. V saloonech ochutnáte místní speciality. Přímo v areálu se kromě pravidelných akcí konají i speciální víkendové akce a country bály.

UBYTOVÁNÍ

 • Ve Western parku v Boskovicích vám nabízíme i možnost ubytování ve westernovém stylu a to buď s plným komfortem v apartmán hotelu nebo v menších hotýlcích a srubech či v chatách.
 • Cena ubytování na apartmán hotelu je včetně snídaně.
 • Rekreační poplatek je 7 Kč/osoba/noc.
 • Veškeré ubytování má check-in od 15:00 do 18:00 a check-out do 10:00.
 • Prosím respektujte příjezd do 18:00. Rezervaci držíme nejdéle do 18:30, poté propadá.
 • POZOR !!! v areálu není možné postavit vlastní stan, či zaparkovat karavan / obytný vůz

 

Kanadské sruby

Ubytování v dřevěných kanadských srubech pro nenáročné návštěvníky ve vlastním spacáku. Nabízí přenocování pro milovníky drsnější romantiky. Každý srub je vybaven litinovými kamny s prosklenými dvířky a to znamená, že pokud chtějí nocležníci teplo, musí si co? No, přece nasekat dřevo. Princip je ale takový, že při příchodu do srubu máte dřevo na otop připravené od předešlých nocležníků. Pokud ho spotřebujete, je vaší morální povinností připravit stejnou zásobu dříví pro ty, kteří přijdou po vás. Ve srubech je 7 nebo 8 postelí a vojenské skládací lehátka. Dobrých lidí se všude hodně vejde, ale záleží pouze na Vás, nakolik jste dobří.

WC a voda nejsou ve srubech k dispozici a využívají se veřejné sprchy a WC na hlavním náměstí vzdálené cca 100 metrů od srubů. Před srubem je veřejné ohniště, kde si můžete večery zpříjemnit táborákem nebo grilováním.

http://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/kemp_westernove_mestecko_4.jpghttp://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/kemp_westernove_mestecko_5.jpg

 

Podstadové stany

Nabízíme ubytování ve stanech s podsadou. K dispozici je 10 dvoulůžkových stanů.

http://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/kemp_westernove_mestecko_7.jpghttp://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/kemp_westernove_mestecko_6.jpg

 

Apartmán hotel

Ubytování v apartmán hotelu s komfortem tříhvězdičkového hotelu v klidné části Western parku. Každý z apartmánů má vlastní jídelnu bez vybavení a sociální zázemí. Apartmány jsou chytře rozděleny na dvoulůžkové s jedním pokojem, rodinné se dvěma pokoji a desetilůžkové pro prima partičky se čtyřmi pokoji. Každý apartmán je nadstandardně vybaven nábytkem od firmy pana Potrusila z Brna (žádná Ikea). Matrace na postelích jsou ty nejlepší, co jsme vybrali a spí se na nich jako na obláčku. Teplo zajišťuje podlahové vytápění a v každém pokoji si můžete teplotu regulovat sami dle vašeho gusta.

Náš apartmán hotel není vybaven televizorem, a to zcela záměrně proto, abyste měli čas si popovídat, koukat z okna na srnky, východ slunce nebo si zahrát karty. Parkovací místo je přímo vedle apartmánu. Celková kapacita apartmán hotelu je 82 lůžek.

http://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/kemp_westernove_mestecko_10.jpghttp://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/kemp_westernove_mestecko_8.jpg

Atrakce v areálu Western park

 • Koňská show
 • Divadlo Divadlo
 • Zábava s koňmi Zábava s koňmi
 • Půjčovna koz Půjčovna koz
 • Lanové centrum Lanové centrum
 • Výcvik koní Výcvik koní
 • Indiánská vesnice Indiánská vesnice
 • Vršek pokladů Vršek pokladů
 • Rýžoviště zlata Rýžoviště zlata
 • Kovošrot ZOO Kovošrot ZOO
 • Tattoo Saloon Tattoo Saloon
 • Střelnice Střelnice

http://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/kemp_westernove_mestecko_12.jpghttp://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/kemp_westernove_mestecko_13.jpg

 

Galerie
Ceník

POZOR !!! v areálu není možné postavit vlastní stan, či zaparkovat karavan / obytný vůz

 

Kontakt

Adresa: Komenského 50, 680 01 Boskovice

 

Kontaktní formulář

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Okolí

Western City Boskovice

Pouhých 36 km severně od Brna se nachází jedno z turisticky nejnavštěvovanějších míst jižní Moravy - unikátní westernové městečko Boskovice. Vybudované bylo v opuštěné pískovcovém lomu. Jeho vznik se datuje do roku 1994. Za tu dobu ho navštívilo více jak milion návštěvníků. Autentické prostředí Divokého západu zcela pohltí všechny malé i velké návštěvníky.

Celodenní program nabízí spoustu zábavy nejen pro rodiny s dětmi, školní výlety a firemní akce. Pro všechny, kdo mají chuť se bavit nebo přijet na romantickou dovolenou. V areálu parku naleznete spoustu zákoutí, ve kterých se skrývají atrakce pro děti i dospělé. V saloonech ochutnáte místní speciality. Přímo v areálu se kromě pravidelných akcí konají i speciální víkendové akce, country bály, kabarety, koncerty, galavečery a velká zážitková hra ZLATÁ HOREČKA. Western park Boskovice patří mezi TOP VÝLETNÍ CÍLE JIŽNÍ MORAVY. Nedaleko se nachází významná krajinná oblast Moravský Kras se světoznámými jeskyněmi a propastí Macocha.

 

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 1

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI