Mini kemp Apollo

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Vítejte v minikempu Apollo ( okr. Břeclav)

Minikemp leží v překrásné vinařské krajině Mezi městy Břeclav a Lednice, kousek od Mlýnského rybníka, přímo uprostřed Lednicko-valtického areálu. Je možno se ubytovat v chatkách nebo ve vlastních stanech a karavanech.Jsou zde výborné podmínky pro koupání, cyklistiku,  houbaření a turistiku. V okolí  je mnoho výletních cílů do vzdálenosti  20 km pro milovníky historie a přírody, turistiky a cykloturistiky. V blízkém okolí je řada kulturních a historických  památekRybník je znám svou písčitou pozvolna se svažující  pláží, která umožňuje koupání i našim nejmenším návštěvníkům.

 

recepce kempu

 

Minikemp leží v překrásné vinařské krajině mezi městy Břeclav a Lednice, kousek od Mlýnského rybníka, přímo uprostřed Lednicko-valtického areálu.
Je položen přímo mezi vinicemi které navuzojí klid a pohodu.

 Je možno se ubytovat v chatkách nebo ve vlastních stanech a karavanech.Jsou zde výborné podmínky pro koupání, cyklistiku,  houbaření a turistiku.

V okolí  je mnoho výletních cílů do vzdálenosti  20 km pro milovníky historie a přírody, turistiky a cykloturistiky.
V blízkém okolí je řada kulturních a historických  památek. Na večerní oddych můžeme zajistit posezení ve vinném sklípku s ochutnávkou zdejších vinikajících moravských vín. Rybník je znám svou písčitou pozvolna se svažující  pláží, která umožňuje koupání i našim nejmenším návštěvníkům.  

 

Tipy na další kempy v oblasti Lednicko - valtický areál

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

Ceník kempu a autokempu

 

Malý stan 2 osoby                         100,- Kč

Velký stan 2 a více osob               200,- Kč

 
Karavan+ el. přípojka                   250,- Kč
 
Chatka číslo 1.                               400,- Kč
 
Chatka číslo 2.                               400,- Kč
 
Chatka číslo 3.                               600,- Kč
 
 
Auto                                                 20,-  Kč
 
Osoba                                         ZDARMA
 

  • Zapůjčení kol pro naše hosty bez zálohy
  • Zapůjčení grilu pro naše hosty ZDARMA

 

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Mlýnský rybník

Mlýnský rybník je jeden z rybníků mezi Lednicemi a Valticemi.  Je zde několik možností se občerstvit. V létě je na této straně rybníka možnost koupání - přírodní koupaliště. Na jeho jižním břehu je Apollonův chrám, který je součástí Lednicko-valtického areálu. Odtud je krásný výhled na Pavlovské vrchy s Děvínem. Okolím rybníků vede naučná stezka.

 

Lednice

Zámek má uchvacující prezentativní vzhled. Jeho dnešní podoba je z poslední novogoticlé přestavby, která proběhla v letech 1845-58 podle Georga Wingelmüllera. Budova zámku se žlutou fasádou je dvoupatrová, má tři hlavní křídla komponavané do tvaru podkovy. V západním křídle zámku je kaple sv. Jakuba. Zámek je vybudován na místě gotické tvrze s dvorcem, která je poprvé zmiňována v roce 1222. V 16. století byl postaven renesanční zámek a zárověň založena zahrada.

Nejvýznamějšími vlastníky se stali Lichtenštejnové, kteří na zámku sídlili od roku 1322. Posledním majitelem panství od roku 1911 byl František Josef z Lichtenštejna. Od roku 1945 je zámek mejetkem státu.

V zámku budete provedeni krásnými místnostmi jako knihovna s nádherným vřetenovým schodištěm, údajně vyrobeným z jednoho stromu, vstupní hala, lovecký salón, pánská koupelna, modrý dámský salón, čínský kabinet s původními ručně malovanými tapetami, letní jídelna, společenský sál s mramorovým krbem a kazetovým stropem, pánský kuřácký salónek a modrý společenský salón.

K zámku přiléhá skleník, postavený v letech 1843-1845 podle projektu P. H. Desvignese. Zámek obklopuje francouzská zahrada a rozsáhlý krajinářský park, jeden z největších v České republice se zakomonovanými drobnými stavbami jako Minaret, Apllonův chrám apod. Celý komplex areálu je zapsán do seznamu UNESCO.

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI