Pension Hana Buřitová

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion se nachází asi 600 m od středu města, nejbližší obchod 300 m. dětmi. Kompletně vybavená kuchyň s jídelnou (ledničky, kamna, mikrovlná trouba, vlastní vaření, uzamčené parkoviště za penzionem, úschovna kol. Místnosti v přístavbě (1/3, 3/2), vždy pro dvě místnosti společná sprcha, WC a umyvadlo, 1/2 pokoj s koupelnou, WC, umyvadlo. Zařízeno i pro rekreanty na invalidním vozíku, možnost zapůjčení stolu na ping-pong, elektrických šipek, návštěva vinného sklepa s ochutnávkou vín.

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI