Pension Jerry

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pension Jerry - ubytování Znojmo

Pension Jerry se nachází v jižní části města Znojma na hlavní trase Praha - Wien v blízkosti řeky Dyje a Městské plovárny Louka, v dosahu je nákupní centrum, Loucký klášter mnichů premonstrátského řádu. Penzion Jerry nabízí ubytování krátkodobé i dlouhodobé, při delších pobytech je možná sleva (např. pro pracovní pobyty, dovolená, pro studenty, aj.)! Ubytování je možné v jednom dvoulůžkovém, třílůžkovém a čtyřlůžkovém pokoji s příslušenstvím - samostatné WC, sprcha, plně vybavená kuchyňka, televize, v létě možnost koupání v bazénu, příjemné posezení na terase s možností grilování. Ubytovat se můžete po předchozí domluvě i se svým domácím mazlíčkem. K dispozici je dále dětská postýlka a bezdrátové připojení k internetu - WiFi.

V dosahu pensionu je zastávka MHD, pro cykloturisty (v okolí je spousta cyklotras) je možné uschování kol a po předchozí domluvě rovněž možnost garážového stání. V blízkém okolí je řada vinných sklípků, které nabízí k ochutnání svá vína, která jsou typická pro Znojemskou oblast a místní viniční tratě. V těsné blízkosti (v areálu Louckého kláštera) je sídlo firmy Znovín Znojmo, kde můžete ochutnat celou řadu vzorků vín vysoké kvality.

Ubytování je vhodné i pro účastníky různých školení, jenž nenalezli ubytovací kapacity v hotelu.

 

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Helena Pravdova
Helena Pravdova (nepřihlášený) 4. Červenec 2021 - 14:31
Počet hlasů: 94
Vrelo odporúčam. Ubytovanie v tichej lokalite mesta, v blízkosti reštaurácie a autobus. Volný prístup do záhrady s využitím bazénu kedykolvek. Majitelka velmi milá, ochotná, ústretová. Matrace kvalitné, zariadenie útulné a čisté.
Hodnocení: 
4
Average: 4 (1 vote)
Obrázek uživatele Lukáš Veselka
Lukáš Veselka (nepřihlášený) 6. Září 2020 - 19:48
Počet hlasů: 387
Toto ubytování rozhodně nedoporučuji, bazén, který je nádherně nafocený nesmíte použít (na toto Vás však upozorní paní majitelka až do něj vlezete a to velmi hrubě a arogantně), dohodnutá cena, která je inzerovaná na internetu, je při odjezdu navýšena a pokud, řeknete, že s tím nesouhlasíte a uvedenou cenu nechcete zaplatit je vám vyhrožováno policií. Při příchodu na penzion ve večerních hodinách nesmíte ani špitnout, protože paní majitelka, která bydlí v prostředním patře nechce být rušena a opět Vás začne okřikovat. Byl jsem zde poprvé a určitě NAPOSLEDY !!!
Hodnocení: 
1
Average: 1 (1 vote)

Přidat recenzi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 1

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI