Penzion a AB Vinný sklípek

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování v penzionu na Kraví Hoře

Náš nový penzion se nachází 650 kroku od sklepa a je  kompletně vybaven včetně Tv, WI-FI, letní vybavené kuchyňky,  venkovní zastřešenou terasou s grili. K dispozici za příplatek fotbalové hřiště a 2 tenisové kurty. Vzdalenost na koupaliště 2.5km. Lednicko-valtický areál je vzdálen asi 18 km.

Přímo nad sklepem se nachází ubytování pro 15 osob, pokoje jsou kompletně vybaveny novým nábytkem a koberci, dále je na pokoji sociální zařízení. Je zde i uzavřená letní terasa přímo za sklípkem. Pro dlouhodobé pobyty vám přichystáme i ledničku s vařičem a TV. Kola se dají uschovat přímo ve sklepě. Samozřejmě je zde i možnost přichystání snídaně dle domluvy (cena snídaně formou bufetu 80,-/os).

Bořetice jsou protkané cyklostezkami. Pro delší pobyty jsme schopni ceny za ubytování upravit.


AB Vinný sklípek

Přijďte k nám do našeho vinného sklepa a věřte, že budete mile překvapeni, vším co Vám nabídneme. Zajistíme Vám ubytování v místě, dle Vašich finančních možností a dále si Vás budeme hýčkat ve sklepě až do rána. Zažijete co jste nezažili, vypijete co jste nevypili a sníte co jste nesnědli. Ideální pro pořádání oslav, narozenin, firemních setkání, svateb, moravských zabijaček, promocí apod.

Nabízíme širokou cenovou nabídku, přizpůsobenou vašim možnostem a financím. Náš program se může skládat nejen z několikahodinové degustace, ale i veselice až do rána. Pobyty u nás jsou již od malých skupinek (4 osoby) až po celkovou kapacitu 120 osob.

Náš sklep má celkovou kapacitu 120 míst, tak nemůžeme nikomu zaručit, že ve sklípku budete sami. Prostory jsou ruzně odděleny, takže malé soukromí tu i přesto je. V případe,  že budete chtít byt pouze sami ve sklípku, Tak Vam můžeme nabídnout náš druhý sklep a to "Pouze pro vás".

Naší specialitou je připravení pravé moravské zabijačky přímo před sklípkem.Vždy se přizpůsobíme Vám a Vašim finančním možnostem. Přizpůsobíme se Vaší zábavě bez omezení i časového, třeba i do ranních hodin.


Naše vinařství

Tradice našeho vinařství rodu Pazderků sahá do 18 století , kdy náš prapraděda Tomáš Pazderka, který byl původem z Čejkovi již tenkrát okopával vinohrad, jeho syn Cyril se přiženil do Bořetic a začal sedlačit na 9ha půdy, naštěstí pro další generace, zdědil i vinohrádek s 2 000 keříky. Víno, které vypěstoval a vyrobil, vždy dokázal poctivě s kamarády vypít.
 

Po našem dědečkovi přebral štafetu vinařství jeho nejstarší syn Cyril a pak opět nejstarší syn Stanislav, který v současné době, opět se svým synem Stanislavem, pracují na 19-ti ha vinohradech, kde „potí krev“ od rána do večera, oproti nám, kteří „potíme krev“ s hosty od večera až do rána.
 

Naše vinohrady se nachází na úpatí Kraví hory, něco málo na čtvrtích a na tratích Trkmanska. V současné době pěstujeme odrůdy Svatovavřinecké, Modrý Portugal, Rulandské Modré, Frankovka, André, Cabernet Sauvignon, Merlot, Zweigelttrebe, dále Veltlínské Zelené, Muller Thurgau, Sauvignon, Tramín Červený, Rulandské Bílé, Rulandské Šedé, Chardonay, Vlašský Ryzlink a Rýnský Ryzlink. Na většinu vín používáme technologii řízení kvašení, některá vína dáváme i vymrazovat, popřípadě vína dáváme zrát do Barrique sudů.
 

Naše vína jsou dodávána do některých vybraných pražských restaurací , karlovarských hotelů, vinoték např. v Brně. Můžeme se pochlubit, že v březnu roku 2005 si pochutnávali na našem Modrém Portugalu, rč. 2004 - výběr z hroznů, ruský prezident Putin s paní Lívií Klausovou a dalších 200 VIP hostů z celé republiky na pražském hradu. Za Rulandské Modré, rč.2004- pozdní sběr jsme dostali zlatou medaili v soutěži o nejlepší vína dodávána do Bruselu, sídla EU a naši vynikající ořechovci miluje i sám mistr se zlatem v hrdle - Karel.

vinotéka bořeticeposezení ve vinném sklípkuab vinný sklípek Bořetice

 

Tipy na další penziony v oblasti Jižní Morava

 

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

Ceník ubytování v penzionu

- cena - 250,-/os.

- snídaně - 60.-/os.

 

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Zuzka K. K.
Zuzka K. K. (nepřihlášený) 13. Srpen 2020 - 11:21
Počet hlasů: 89
Rezervovala jsem 2x dvoulůžkový pokoj, který měl mít vlastní sociální zařízení. Při příjezdu jsme byli ubytování ve "studiu", kde byly 2 špeluňky se společným sociálním zařízením.Lhaní recepčního i majitelky do očí, že vše je uvedeno na voucheru (nebylo!) a na webových stránkách. Absolutní neochota majitelky najít jakékoliv schůdné řešení, velmi nepříjemné a arogantní jednání. Recepce absolutně nekomunikovala, nebrala telefony, na sms neodpovídala. Byla domluvena vegetariánská večeře (dva dny před příjezdem) - nebyla připravena - zapomněli. Čistota na pokojích absolutně žádná - špinavý, flekatý koberec, špinavé prostěradlo, nefunkční povlečení-nešlo zapnout, prach na skříňce, obří nános plísně ve sprchovém koutu i na umyvadle, rozbité kachličky v koupelně na zemi, rozbitá - hýbající se toaleta, televize opatlaná, funkční pouze 3 programy, v jednom pokoji nefunkční hlavní světlo a lampička na nočním stolku rozpadlá. "Skvělé" bylo i světlo na chodbičce, které se automaticky spouštělo při pohybu, a které vzbudilo osazenstvo obou pokojů, protože dveře byly prosklené. Smrad venkovních odpadů. Venku měl být k dispozici gril - hnus. Potrhané hadrové potahy, grily plné odpadků. Ubytování na fotbalovém hřišti, asi původně šatny, předělané na pokoje s papírovými stěnami.Parkování za 70,-Kč/den na hřišti, kam pokud jste přijeli v době tréninku, které byly každý den, neměli jste parkovací místo. Jedinou pozitivní vzpomínkou je ochutnávka vín ve sklípku, kterou vedl p. Pazderka st., který alespoň uměl lidi rozesmát a věnoval se jim. ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI!
Hodnocení: 
1
Average: 1 (1 vote)

Přidat recenzi

Okolí

Kravihorská svobodná republika

Jednu z největších rarit naší oblasti je Svobodná kravihorská republika. Máme svoji ústavu, pasy, známky, mince, apod. Každým rokem pořádá besedy u cimbálu, košt vín, svěcení vína Kravihorský ples. Je i známa svojí manifestací za zrušení Vídeňského kola v Prátru, kvůli kterému se otáčí větry zpátky na Moravu a tím nám častěji umrzají vinohrady (parodie na Temelín).

 

Ústava svobodné spolkové republiky Kraví hora

Svobodná spolková republika Kraví hora vznikla z vůle vinařů jako svobodná, nezávislá instituce založená na úctě k lidským právům na zásadách občanské společnosti, jako součásti rodiny evropských a světových demokracií, odhodlána společně rozvíjet přírodní, kulturní, hmotné a duchovní bohatství. Budeme se řídit všemi osvědčenými principy právního státu. Prostřednictvím svobodně zvolených zástupců, kteří byli zvoleni přímou volbou přijímáme tuto ústavu Svobodné spolkové republiky Kraví hora.

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 1

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI