Penzion Arco - Načeratice

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Arco - ubytování Načeratice

Nabízíme ubytování v rodinném penzionu Arco s 20 lůžky. Pokoje jsou se sociálním zařízením, t.j. sprchový kout a záchod. 2 Čtyřlůžkové pokoje mají kuchyňský kout, lednici a varnou konvici. Penzion je 8 km od hraničního přechodu Hatě - Kleinhaugsdorf na trase Znojmo - Vídeň, kde je velké obchodní centrum Freeport. Náš penzion Arco je velmi vstřícný pro cykloturisty i na rekreační pobyty pro rodiny s dětmi. Pro rekreanty půjčujeme kola. Načeratice jsou součástí Znojma a od Městské plovárny Louka je vzdálenost 3 km.

20 km je Vranovská přehrada. Již devádý rok je otevřena Městská plovárna Louka s velkým parkovištěm s restaurací s bowlingem. Vyhlídkovým vláčkem se můžete vydat do historické části města a po jeho prohlídce se vrátit vláčkem zpět.

Na jihu Moravy můžete trávit vynikající dovolenou.Můžete si u nás v Penzionu Arco objednat noclehy i na dlouhodobé pobyty i s dětmi. V červenci a srpnu jsou ve Znojmě pravidelní prohlídky města Znojma zdarma a cykloprohlídky města

Již 3. rok výborně funguje velký Dětský svět v Hatích na hranicích s Rakouskem. Je to pro děti celoroční zábava. Nové prostory, relaxační i herní zóna. je tu i vodní svět, horská dráha s dopadem do vody, malí závodníci si mohou vyzkoušet pilotování dvousedadlových formulí, automaty pro děti na hrací žetony, skákací hrad, závodní dráha apod. Je k dispozici kino divadlo efekty. minigolf apod.
Dále pro dospělé je otevřené Outletové obchodní centrum. Otevřeno od 10 do 21 hod.Dále Excalibur City, supermarkety, kadeřnictví masážní salóny resturace prodejny. Je zde i tržnice Azie

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0