Penzion a chatky Jana - Nové Mlýnky

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rekreační středisko Jana - ubytování penzion a chatky

Penzion Jana se nachází v chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat, Která byla v roce 1996 vyhlášena biosférickou rezervací. Penzion Jana nabízí ubytování v příjemném prostředí po celý rok ve 14 pokojích s ubytovací kapacitou 50 míst přímo v penzionu. Pokud dáváte přednost samostatnému bydlení, jistě uvítáte jednu z deseti velkých chatek pro 7 osob s obytnou plochou cca 70 m2. Do jejich standardní výbavy patří vlastní sociální zařízení a vytápění, takže se dají využívat po celý rok. Zajišťujeme také ubytování pro školy v přírodě, letní tábory a vzdělávací kurzy ve dvaceti menších chatkách pro 5 osob s celkovou kapacitou 100 míst.

 

Služby v areálu

V baru penzionu je možno uskutečnit svatební a promoční hostiny, oslavy životních výročí, firemní akce apod.

Areál střediska nabízí bohaté sportovní vyžití. Připravena jsou hřiště na kopanou, odbíjenou i beach volejbal, pro děti dětský koutek s prolézačkami a bazén přímo u penzionu.

V nedaleké přehradě můžete provozovat vodní sporty včetně rybolovu. Pod střechou jsou připraveny kulečníkové stoly (pool, billiard), šipky, hřiště na stolní tenis, diskotéka i společenská místnost s televizí.

 

Tipy na další objekty v oblasti Bílé Karpaty


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI