Penzion a chatky Jana - Nové Mlýnky

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rekreační středisko Jana - ubytování penzion a chatky

Penzion Jana se nachází v chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat, Která byla v roce 1996 vyhlášena biosférickou rezervací. Penzion Jana nabízí ubytování v příjemném prostředí po celý rok ve 14 pokojích s ubytovací kapacitou 50 míst přímo v penzionu. Pokud dáváte přednost samostatnému bydlení, jistě uvítáte jednu z deseti velkých chatek pro 7 osob s obytnou plochou cca 70 m2. Do jejich standardní výbavy patří vlastní sociální zařízení a vytápění, takže se dají využívat po celý rok. Zajišťujeme také ubytování pro školy v přírodě, letní tábory a vzdělávací kurzy ve dvaceti menších chatkách pro 5 osob s celkovou kapacitou 100 míst.

 

Služby v areálu

V baru penzionu je možno uskutečnit svatební a promoční hostiny, oslavy životních výročí, firemní akce apod.

Areál střediska nabízí bohaté sportovní vyžití. Připravena jsou hřiště na kopanou, odbíjenou i beach volejbal, pro děti dětský koutek s prolézačkami a bazén přímo u penzionu.

V nedaleké přehradě můžete provozovat vodní sporty včetně rybolovu. Pod střechou jsou připraveny kulečníkové stoly (pool, billiard), šipky, hřiště na stolní tenis, diskotéka i společenská místnost s televizí.

 

Tipy na další objekty v oblasti Bílé Karpaty


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI