Penzion Grolich

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Grolich - ubytování v centru Brna

Ubytovací kapacitu našeho penzionu tvoří šest dvoulůžkových pokojů. Ty Vám díky své výbavě v podobě prostorné koupelny s toaletou, televizoru se satelitním příjmem, klimatizace /air-conditioning/ a v neposlední řadě také bezdrátového připojení k internetu pomocí technologie Wi-Fi umožní uvolnit se a odpočinout si po náročném pracovním jednání nebo návštěvě Brněnského výstaviště. V případě potřeby ubytování více osob je k dispozici možnost dvou přistýlek v nadstandardním pokoji.

 

Ubytování v penzionu

Penzion Grolich nabízí komfortní ubytování v klidné části moravské metropole Brno - Chrlice.

Moderní ubytování v klidné části Brna – Penzion Grolich

K dispozici jsou Vám naše dvoulůžkové pokoje s příjemnou výbavou ve formě prostorné koupelny s toaletou, televizoru se satelitním přijímačem a klimatizace /air-conditioning/. Celkově jsme schopni pojmout 14 osob v šesti dvoulůžkových pokojích, z nichž jeden nabízí možnost dvou přistýlek. Penzion Grolich se snaží vyhovět svým kuřáckým klientům vymezením kuřáckého salonku. Pokoje a ostatní prostory objektu jsou nekuřácké.

Pro své klienty nabízíme zabezpečené parkování vozidel ve dvoře penzionu.

Ubytování ve stylu B & B /Bed and Breakfast/ čili krátkodobý pobyt, nejčastěji jednodenní, kde je v ceně pokoje zahrnuta snídaně, je nejvyhledávanějším typem ubytování v našem penzionu zejména proto, že je využíván při pracovních pobytech v Brně. Celý objekt je vybaven pokrytím Wi-Fi, tudíž není problém v práci pokračovat i po příjezdu.

Stravování je zajištěno formou snídaní a studeného bufetu. V těsné blízkosti penzionu se nachází doporučeníhodná restaurace s příjemnou atmosférou.

Penzion disponuje výbornou konektivitou do centra Brna /po D2 - 15min, MHD - 20min/.

 

Zasedací společenská místnost

Penzion Grolich je vybaven prostornou zasedací místností koncipovanou pro komfortní využití v počtu patnácti osob. V sále se nachází bar určený k občerstvení. K dispozici je zde velká prosklená lednice, barová lednice, myčka, pressovač atd.

Svými proporcemi je tedy společenská místnost vhodná k pořádání výjezdních zasedání, porad, sjezdů, teambuildingových akcí pro středně velké kolektivy či privátních oslav. Vše lze samozřejmě skloubit s ubytováním v odpovídající kapacitě.

V případě zájmu o bližší informace týkající se pronájmu prostor nás kontaktujte, rádi Vám poskytneme potřebné informace a pomůžeme s organizací akce.

 

 

 

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Technik
Technik (nepřihlášený) 8. Červen 2023 - 18:04
Počet hlasů: 26
Byli jsme ubytováni 6. a 7. 6.2023 v pokoji č.1, je to malá místnost bez oken, vestavba v podkroví a komín se střešním motorovým oknem Velux. Hrůza, nedá se větrat a není nikam vidět. Pocit jako v kobce v kriminálu. Přestože na webu a při telefonickém objednání je uvedena snídaně v ceně, tak žádná nebyla. Místnost označená "snídaně" byla zamčená, klíče jsme nedostali. Vybavení žádné není dostupné, kdyby byla aspoň k dispozici lednička kam bychom si dali pití. Internet večer na WiFi2.4GHz rychlost 0, objevili jsme ještě AP na 5G a tam to bylo lepší. Zřejmě tam někdo večer tahá balíky dat a ostatní čumí. Závěr: penzionu Grolich se příště zdaleka vyhneme. Cena 1310 Kč za pokoj neodpovídá službě. Technici firmy Vegasys s.r.o.
Hodnocení: 
1
Average: 1 (1 vote)

Přidat recenzi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 1

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI