Penzion Helena Vranov Nad Dyjí

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením s podlahovým vytápěním, ledničkou, televizorem a připojením k internetu. Snídat nebo večeřet u nás můžete ve sklípku nebo na terase před ním. K dobrému jídlu si můžete dát sudové víno ze Znovína nebo si vybrat víno z naší vinotéky. Pokud přijedete s dětmi, ty mohou běhat po zahradě nebo si zaskotačit na dětském hřišti 1 minutu od penzionu. Můžete si zapůjčit společenské hry: pétanque, šipky, člověče nezlob se, karty,... nebo se zúčastnit turnaje a změřit své síly s ostatními hosty.

manželské dvojlůžko, stylové zařízení, stoleček s dvěmi křesílky, TV, internet (připojení přes kabel nebo wi-fi);
luxusní koupelna se sprchou, umyvadlem, WC, šatnou, lednicí a vyhřívanou podlahou.,

 

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI