Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Penzion Inspira - Vranov nad Dyjí

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Inspira - rekreace na jižní Moravě

Penzion INspira se nachází ve středu obce Vranov nad Dyjí, v blízkosti řeky Dyje, která protéká kolem. Z terasy i pokojů je nádherný výhled na zámek, který je dominantou Vranova nad Dyjí. Ubytování v penzionu INspira je na vysoké úrovní s kvalitnimi službami za výhodné ceny. V penzionu lze zapůjčit horská kola, helmy, tenisové rakety, balony, sítě na volejbal aj.

 

Cyklisté vítání - cyklopenzion Vranov nad Dyjí

Náš penzion jako jeden z mála objektů na vranovsku splňuje náročná kritéria certifikace Cyklisté vítáni. Můžete nás tedy navštívit a ubytovat se u nás - Vranov nad Dyjí je vhodný výchozí bod pro cyklistické výlety po okolí. Výhodou je také restaurace, která je součástí penzionu.

Splňujeme následující kritéria certifikace Cyklisté vítáni - možnost ubytování na jednu noc, nabídka energeticky vydatných snídaní, možnost vyprání a usušení oblečení, uzamykatelná místnost pro jízdní kola, poskytnutí základního nářadí, možnost umytí kol, lékárnička, možnost vypůjčení kol, nabídka výletů po okolí a přístup na internet.

 

Typy ubytování

  • Apartmány
  • Pokoje
  • Penziony
  • Rodinné ubytování

Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

Galerie
Ceník
Kontakt
Kontaktní formulář
Aktivity a okolí

Aktivní dovolená ve Vranově nad Dyjí

Okolí Vranova nad Dyjí skýtá spoustu možností jak aktivně trávit volný čas. První možností je rekreace u vranovské přehrady, ke které Vás v letních měsících dopraví turistický vláček, jehož zastávka je poblíž našeho penzionu. Dále je zde možné provozovat turistiku i cyklistiku, jelikož okolní krajina Národního parku Podyjí nabízí spoustu možností výletů a turistických tras - nabídky výletů na turistiku i cyklistiku obdržíte přímo v penzionu INspira.
Milovníci historie a kultury zde mohou navštívit mnoho historických památek (hrady, zámky i zříceniny).

Nejen v létě, ale i při mimosezonních pobytech je možno provozovat sportovní aktivity jako je turistika, cyklistika, rybaření a vyjížďky na koních. V penzionu lze zapůjčit horská kola, helmy, tenisové rakety, balony, sítě na volejbal aj.

 

Tipy na výlet v okolí Vranova nad Dyjí

Níže naleznete tipy na výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí Vranova nad Dyjí. Některé výlety jsou určeny výhradně pro pěší, některé se dají realizovat třeba na kole, autem a nebo lodí. Tyto místa jsou velice zajímavá, takže rozhodně doporučujeme některá z nich navštívit, kupříkladu hrad Bítov nebo zříceninu Nový hrádek. Z některých míst je prozměnu nádherný výhled do okolí, případně na národní park či meandr řeky Dyje.

 

Stravování

Restaurace INspira Vranov nad Dyjí

Součástí našeho penzionu je nekuřácká restaurace, venkovní terasa (kouření povoleno) s krásn výhledem na vranovský zámek a řeku Dyji. Restaurace i terasa je pokryta bezdrátovým Wifi signálem (zdarma) a složí pouze našim klientům k podávání snídaní. Pro děti jsou zde připraveny hračky.
Stravování je možné v okolních restauracích, které jsou od našeho penzionu vzdálené do 200 metrů.

Ubytovaným hostům podáváme snídaně formou bufetového stolu. Při jeho přípravě dbáme na nejvyšší kvalitu a čerstvost surovin. Snídaně je podávána v době od 8:00 - 10:00 hod.

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI