Penzion Integrity

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Integrity Brno nabízí ubytování v jedno a dvoulůžkových pokojiích s vlastním příslušenstvím. K dispozici i dvoupokojový apartmán. TV, WiFi a lednička s minibarem na všech pokojích. Snídaně formou švédských stolů, káva a čaj k dispozici po celý den. Všechny pokoje mají vlastní WC a koupelnu, televizi, ledničku s minibarem a WiFi. Apartmán má kapacitu 2 + 3 lůžka s možností přistýlky. Oba jeho pokoje mají samostatný, uzamykatelný vstup a lze si je pronajmout i jednotlivě. Velký sál má kapacitu 80 osob při divadelní úpravě a 60 osob při stolové úpravě. Součástí sálu je bar bez obsluhy. Malý sál má kapacitu 45 osob při divadelní úpravě a 35 osob při stolové úpravě. Sály mají své vlastní zázemí (šatnu a WC).

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI