Penzion Juventus Club

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Juventus Club - ubytování Brno

Ubytování v rodinném penzionu se poskytuje ve čtyřech dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Pokoje jsou nadstandardně vybaveny /koupelna, barevný televizor- kabel, koupelna s vanou, samostatné WC v pokoji apod./. Apartmán č. 3 má navíc vybavenou kuchyň s možností vlastního vaření. Vstup domácím zvířatům je povolen. Ubytování je s ohledem na lokalitu a vlastní vybavení cenově velmi přijatelné. Přímo v objektu je restaurace Midway se salonkem a letní zahrádkou. V restauraci se poskytují obědy /včetně menu/, večeře a po dohodě se šéfem i snídaně. Přímo před penzionem, přes ulici, se nachází jeden z největších a nejkrásnějších brněnských parků - park Lužánky.

 

Restaurace penzionu Midway

Restaurace - bar se nachází ve všech sklepních prostorách Pensionu JUVENTUS club, Pionýrská č. 7, Brno - Královo Pole, Ponava. Vlastní kuřácká restaurace - bar má tři místnosti s kapacitou 58 míst u stolů, z toho jednu tvoří salonek pro 23 osob. Salonek nabízí možnosti pro pořádání menších, povětšinou privátních akcí (promoce, svatby, narozeniny, pohřby atd.). Restaurace má vlastní kuchyni a bar s bohatou nabídkou alkoholických a nealkoholických nápojů a jídel. Ubytovaní hosté, ale i ostatní návštěvníci restaurace - baru mají možnost obědů a večeří ve velmi přijatelných cenových relacích.

 

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI