Penzion Kimex

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Dovolujeme si Vám nabídnout ubytování v soukromém penzionu na hlavní trase Praha – Vídeň1! Náš penzion se nachází v blízkosti Louckého kláštera v pěkném atriovém prostředí rodinného domku, se samostatným vchodem a výhledem na krásné údolí povodí řeky Dyje a na Kraví horu. Našim zákazníkům nabízíme celkem 9 lůžek a to ve 3 pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV s výběrem ze satelitních programů, dále vlastní parkování a možnost úschovy jízdních kol. Dle požadavků nabízíme též snídaně. Ceny za ubytování jsou vždy individuální a smluvní.

- v blízkosti Loucký klášter cca 5 minut chůze
- prodejna vín, vinný sklep a půjčovna kol
- nová plovárka „Louka“
- okružní jízda turistickým vyhlídkovým vláčkem městem Znojmem

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI