Penzion Lácary

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování v soukromí v příjemném prostředí penzionu rodinného typu ve vinařské obci Kobylí na Jižní Moravě. Celková kapacita 16 lůžek (společné sociální zařízení a kuchyňka pro každé patro s 8 lůžky). Penzion Lácary Vám nabízí ubytování v soukromí v příjemném a čistém prostředí penzionu rodinného typu, dvě samostatně zařízená patra (2 APARTMÁNY) – vybavená kuchyň s TV, WC, koupelna, hala, 3 pokoje, parkování v garáži, vjezdu před domem nebo na volném prostranství před domem, možnost uskladnění jízdních kol v garáži, připojení k internetu - WI-FI, vinotéka s kvalitními Kobylskými víny. Pro hosty máme připravené kompletní vybavení - povlečení, ručníky, utěrky, v kuchyňce také kávu, čaj, cukr a sůl. V blízkém okolí je spousta možností jak si zpestřit volný čas. Dle dohody při zahájení ubytování Vám připravíme snídaně (viz.ceník), standardně je pobyt bez snídaně.
 

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI