Penzion Lácary

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování v soukromí v příjemném prostředí penzionu rodinného typu ve vinařské obci Kobylí na Jižní Moravě. Celková kapacita 16 lůžek (společné sociální zařízení a kuchyňka pro každé patro s 8 lůžky). Penzion Lácary Vám nabízí ubytování v soukromí v příjemném a čistém prostředí penzionu rodinného typu, dvě samostatně zařízená patra (2 APARTMÁNY) – vybavená kuchyň s TV, WC, koupelna, hala, 3 pokoje, parkování v garáži, vjezdu před domem nebo na volném prostranství před domem, možnost uskladnění jízdních kol v garáži, připojení k internetu - WI-FI, vinotéka s kvalitními Kobylskými víny. Pro hosty máme připravené kompletní vybavení - povlečení, ručníky, utěrky, v kuchyňce také kávu, čaj, cukr a sůl. V blízkém okolí je spousta možností jak si zpestřit volný čas. Dle dohody při zahájení ubytování Vám připravíme snídaně (viz.ceník), standardně je pobyt bez snídaně.
 

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI