Penzion Loučka

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Podkrovní pokoje - 2ks - třílůžkové pokoje, 3ks - dvoulůžkové pokoje - každý pokoj je vybaven vlastním soc. zařízením (sprcha, umyvadlo ,WC), televizí a připojením na internet. Vejminek 2+1, 2 dvoulůžkové pokoje + 1 přistýlka + televize - soc. zařízení (sprcha, umyvadlo, WC) + pračka, kuchyně. Ovčín 3ks - dvoulůžkové pokoje - každý pokoj je vybaven vlastním soc. zařízením (sprcha, umyvadlo ,WC), televizí a připojením na internet, přízemní zahradní pokoje. Stylová selská vinárna vhodná pro soukromé akce – firemní akce, školení, večírky, rauty, rodinné oslavy, svatby, promoce a košty. Kapacita vinárny je 36 míst. V teplých měsících mohou hosté využít i naše zahradní prostory, které nabízejí ohniště, velký dvoudílný krb, posezení, stylovou studnu, malý bazén, pískoviště a zahradní jezírko. Za krbem je k vidění i venkovní voliéra s okrasným ptactvem. Travnatá plocha lze využít na badminton a petanque.
 

Sauna a infrasauna

Ve dvorním traktu se nachází samostatně horkovzdušná (možno i parní) sauna s kapacitou 5 osob a infrasuna s kapacitou pro 2 osoby.

Posilovna

Menší posilovna je vybavena lavicí na bench-press, stojanem na dřepy a pozvedy, lavice na břišní svaly,
crossový trenažér Kettler, olympijskou činkou s tonáží 160kg, ručními činkami a stolem na stolní tenis.  

Masérské služby

Na objednávku je možné přímo na pokoji hosta provést kompletní dvouhodinovou masáž profesionálním masérem panem Pešákem.

Půjčovna kol

K dispozici 5 jízdních kol a hostům s vlastními koly zajistíme uzamykatelné prostory k úschově.

Půjčovna motorových čtyřkolek

K dispozici máme užitkovou čtyřkolku Yamaha Grizzly 700 ,sportovní čtyřkolku Yamaha Raptor 660
malou dětskou čtyřkolku a terénní motorku Kawasaki 80.
S uvedenými stroji lze navštívit nedalekou terénní dráhu v Rajhradě.

 

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI