Penzion M - Vranov

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion M na Vranovské přehradě poskytuje nejen komfortní ubytování, ale také ideální podmínky pro turistiku, cykloturistiku, sportovní aktivity či relaxaci. Ubytujte se s Vašimi dětmi v našem penzionu. Penzion M je ideálním místem pro ubytování s dětmi, i s těmi nejmenšími. Nekuřácké prostředí, pokoje i restaurace přizpůsobené pro děti, prostor s dětským hřištěm a koutkem, Vám umožní nerušenou relaxaci a bezpečný pohyb Vašich dětí s možností sportovního vyžití a nezpočetného množství výletů.

 

Dovolená Vranovská přehrada - ubytování Penzion M Resort Vranovská pláž

Nabízíme ubytování u pláže Vranovské přehrady ve slunných pokojích s výhledem na Vranovskou přehradu s celkovou kapacitou 88 míst. Dispozice penzionu umožňuje bezbarierové ubytování.

Pro ještě větší komfort Vám nově nabízíme pokoje LUX, které jsou 2 a 3-lůžkové s přistýlkou. Pokoje LUX se nachází v prostředním patře s výhledem na přehradu.

Nabízíme ubytování ve zděných bungalovech, umístěných v areálu Penzionu M pro ubytování až 60 osob ve v 4-lůžkových apartmánech.

Od roku 2016 disponuje penzion vlastní restaurací. Součástí nové budouvy jsou také pokoje hotelového typu.

penzion-m-vranovska-plaz-uvod-1.jpg

 

Služby pro naše hosty /Penzion M Resort Vranovská pláž/

Hosté mají zdarma k dispozici venkovní posezení v altánku, ohniště, dětské hřiště (pískoviště, houpačky), trampolínu, stolní tenis, na recepci půjčovnu sportovních potřeb, hračky, dětský koutek. Dále pak služby za příplatek jako například saunu, vnitřní SPA s protiproudem a masáže. Pro hosty je k dispozici zdarma vstup na pláž pod Penzionem M.

 

Venkovní ochlazovací fontána

Upozorňujeme, že bazén je provozu převážně v hlavní sezóně. V našem venkovním bazénu s fontánou, který je pro hosty penzionu zdarma si mohou zaskotačit jak děti, tak i dospělí. Teplota vody je závislá na počasí v letních měsících, ale po většinu času je přihřívána na příjemnou teplotu.

Bazén je kruhový s průměrem 4 metry a hloubkou 90 cm. Věříme že si v něm užijete spoustu zábavy. Součástí je také dětské brouzdaliště.
Koupání je zde na vlastní nebezpečí, děti pouze pod dozorem rodičů.

Další možností koupání je pak vranovská přehrada - přímo pod naším penzionem se nachází vyhrazená část pláže, na kterou je vstup zdarma.

Venkovní ochlazovací fontána

 

Venkovní posezení v krytém altánku

Po celou dobu pobytu je Vám k dispozici venkovní krytý altánek. Uprostřed je velké ohniště a okolo dřevěné stoly a lavice. Altánek může využít kdokoliv, pro větší skupinu a zájemce můžeme ovšem provést rezervaci na určitou dobu. Hned vedle altánku se nachází dřevěné dětské hřiště se skluzavkou.

Na recepci je pak možné zakoupit palivové dřevo a po předchozí dohodě také například špekáčky, nebo klobásky.

Venkovní posezení v krytém altánku

 

Hřiště, trampolína, pískoviště

Součástí našeho areálu je hned několik míst, kde se můžou děti i rodiče zabavit. Hned vedle altánku se nachází dřevěný dětský "hrad" se skluzavkou.

Pod penzionem se pak nachází velké hřiště a v jeho blízkosti pak také trampolína, dětské pískoviště, houpačka a skluzavka. Využít dále můžete dětské koutky na penzionu nebo ve vinárně (v hlavní sezóně), popřípadě koupání ve venkovní fontáně.

Venkovní hřiště pro děti

 

Vinárna s projektorem a dětským koutkem

Vinárna se nachází přímo pod restaurací (hned vedle venkovní fontány) a je pro Vás v provozu každý den (v sezoních měsících). Můžete si zde zakoupit míchané nápoje, kvalitní vína z produkce Vinařství ZD Němčičky, točenou limonádu a čepované pivo. Je zde také k dispozici projektor s možností sledování satelitních TV programů.

Součástí vinárny se také venkovní bar. Je tedy na Vás, zda zvolíte posezení v příjemně chladném prostředí vinárny, nebo venku s výhledem na bazén. Můžete vzít bez obav i své malé ratolesti, v dětském koutku si zajisté užijí spoustu legrace :-).

Vinárna s projektorem a dětským koutkem

 

Animační programy

Využijte při svém pobytu zdarma námi pořádané animační programy (platí pouze pro hlavní sezónu).

Několikrát do týdne se budou pravidelně pořádat animační programy různého tématického zaměření - například podvečerní opékání špekáčků ve venkovním altánku, živá hudba ve vinárně, plavba lodí s živou hudbou.

Děti si mohou užívat tématicky různorodě zaměřené animační programy podle své aktuální nálady, energie a zaujetí. Mezi velice oblíbené u dětí patří programy sportovní se soutěžemi, výtvarné s kreativním duchem i hudební a taneční s doprovodem.

Animační programy

 

Dětský koutek v budově Penzionu M & ve vinárně

V prvním patře penzionu naleznete malý dětský koutek, který je stále přístupný. Je zde k dispozici spoustu hraček i knih pro malé návštěvníky, a posezení pro rodiče. V případě škaredého počasí je to ta pravá volba.

Ve vinárně naleznete druhý - větší dětský koutek. Je 2-patrový se skluzavkou, nasvícený barevnými LED pásky. Vaše děti určitě potěší spousta hraček a "plyšáků". Je zde také spousta molitanových kostek na stavbu různých pevností. Na stěně je také televize, ve které stále běží dětské filmy a seriály. Rodiče mohou využít k posezení prostor vinárny.

Dětský koutek v budově PenzionuMDětský koutek ve vinárně

 

Vnitřní SPA vířivka s protiproudem

V chladnějších obdobích, nebo při mimosezóních pobytech se můžete ohřát a relaxovat ve vnitřní SPA vířivce.

Voda je vyhřátá na příjemnou teplotu, okolo se nachází lehátka - prostě ráj. Tato SPA vířivka obsahuje také plavecký protiproud.

Tato služba není zahrnuta v ceně ubytování, aktuální ceník naleznete na recepci.

Vnitřní SPA vířivka s protiproudem

 

Finská a infra sauna

Finské sauny jsou po staletí prověřenou formou relaxace. Saunováním pomůžete odstranit stres každodenního života, psychické vypětí nebo nespavost. Kromě toho posilují obranyschopnost organismu nebo dokonce  fyzickou kondici.

Pobyt v sauně má vliv především na zvyšování odolnosti organismu. Intenzivní pocení pomáhá orgánům zbavovat se škodlivých látek. Na zdraví člověka mají tedy sauny bezesporu blahodárné účinky.

V infrasauně jsou využívány infračervené topné panely pro zajištění tepla bez využití páry. Topný efekt je způsobený především sálavým vytápěním. Místnost je typicky vyhřívána na 45–55 °C a panely indukují zahřívání působením záření na první 3–1,5 cm ve svalové tkáni, infrasauna tedy vyhřívá zevnitř.

Tato služba není zahrnuta v ceně ubytování, aktuální ceník naleznete na recepci.

Finská a infra sauna

 

ZDARMA poskytujeme

 • uschování jízdního kola v uzamykatelné místnosti
 • parkování vozidel a autobusů přímo u penzionu v oploceném areálu
 • dětská postýlka, peřinky, vanička
 • stolní tenis
 • zapůjčení žehlička, žehlící prkno
 • bezdrátové připojení na internet
 • k zapůjčení zdarma dětské chůvičky, nočníky

DÁLE poskytujeme

 • k zakoupení dětské pleny do bazénu
 • po dohodě, je možné ubytování s pejskem (za poplatek, viz. ceník)
 • dětský koutek s TV
 • v hlavní sezóně pořádáme pravidelně animační programy pro děti

 


Ubytujeme Vás také v kempu Bítov - Vranovská Přehrada

 


 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

Galerie
Ceník

Ceny ubytování v penzionu

 

Kontakt

Mobil: +420 731 466 739, +420 515 296 204

Adresa: Štítary 360, 671 02 Štítary

www: www.penzion-m.cz

Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

Aktivity a okolí

Tipy na výlet po okolí

Níže naleznete tipy na výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí Vranova nad Dyjí. Některé výlety jsou určeny výhradně pro pěší, některé se dají realizovat třeba na kole, autem a nebo lodí. Tyto místa jsou velice zajímavá, takže rozhodně doporučujeme některá z nich navštívit, kupříkladu hrad Bítov nebo zříceninu Nový hrádek.

 

Zámek Vranov nad Dyjí

Barokní zámek získal svoji současnou podobu přestavbou na konci 17. století. Jeho dvorním architektem se stal světoznámý Jan Fischer z Erlachu, který vytvořil sál předků, jednu z nejzajímavějších prostor vranovského zámku. Kromě prohlídky zámeckého interiéru se mohou návštěvníci podívat také do kaple. Natáčel se zde film XXX a pohádky jako Nesmrtelná teta a Andělská tvář.
 

Hrad Bítov

Hrad Bítov patří mezi nejstarší české hrady a je výjimečný svojí polohou – stojí na ostrohu, který ze tří stran obtéká řeka Želetavka. Bítov je proslulý největší sbírkou vycpaných psů v Evropě. Na malé i velké návštěvníky na Bítově čeká kromě prohlídky hradu také ZOO barona Haase. Zde se také natáčely pohádky Tajemství staré bambitky a Sen o krásné panně.

 

Zřícenina Cornštejn

Romantická zřícenina postavená v 1. polovině 14. století se nachází na vrcholku kopce, jejž obtéká řeka Dyje. Cornštejn kdysi sloužil jako pevnost (byl dobyt v roce 1465), dnes si návštěvníci mohou prohlédnout zbytky zdí, hradní sklepení a vychutnat si nádherný výhled na okolí. Na této zřícenině se natáčely pohádky Nebojsa a Císař a tambor.

Vranovská přehrada

Vranovská přehrada - údolní nádrž, tradičně nazývaná „Moravský Jadran“, patří mezi nejteplejší přehrady v republice.

Příjemným zpestřením Vaší dovolené na vranovské přehradě mohou být i vyhlídkové plavby či pravidelná lodní doprava mezi jednotlivými oblastmi přehrady. Na své si tu přijdou i rybáři – mimopstruhový revír ÚN Vranov i pstruhové revíry Dyje dokáží potěšit každého příznivce rybaření.

 

Národní park Podyjí

Národní park Podyjí nabízí nespočet zajímavých cyklistických a turistických stezek po místních krásách. Nádherné vyhlídky, tajuplné zříceniny, ale i přírodní rarity – to vše láká návštěvníky, aby se do Podyjí znovu a znovu vraceli. V národním parku Podyjí se nachází několik chráněných zón.

 

Vinice Šobes

Vinice Šobes je jednou z nejcennějších vinařských lokalit v České republice, která se navíc nachází přímo v Národním parku Podyjí. Jedinečné mikroklima Šobesu ovlivňuje i řeka Dyje. Oblast je již dlouhá staletí využívána pro pěstování vinné révy. V létě je zde možnost ochutnání vzorků vína.

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI