Penzion Maruška - Rakvice

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Maruška - ubytování Rakvice

Nabízíme Vám ubytování rodinného typu, max. pro 8 osob., ve zcela novém penzionu. V přízemí budete mít k dispozici halu s krbem, TV, kuchyňským koutem a sociálním zařízením (umývadlo, WC+sprchový kout), v podkroví jsou 2 pokoje (4+4 lůžka) a sociální zařízení (umývadlo, WC+sprchový kout). Kuchyňský kout je vybaven elektrickou troubou s varnou deskou, lednicí, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a základním nádobím.

 

Přímo pod penzionem se nachází menší park (s pískovištěm a houpačkami), kam můžete beze strachu „vypustit“ vaše ratolesti, na něž můžete dohlížet z oken penzionu nebo z altánku, který je vám také k dispozici pro příjemné posezení, a je umístěn pod okny penzionu v tomto parčíku. Tento park je stranou silničního provozu.

Přímo pod penzionem se nachází vinný sklípek, kde můžete strávit příjemný večer a posedět u sklenky dobrého vína.

Máte zde k dispozici úschovu kol. Možnost parkování je 20m od penzionu, nejedná se o uzavřené ani hlídané parkoviště.

Přímo u penzionu je otevřena pekárna-cukrárna (7 dní v týdnu), kde koupíte nejen pečivo, nápoje a základní potraviny, ale můžete zde posedět u kávy, smlsnout si na zmrzlině či dortíku a nechat si zde pohrát vaše děti (skluzavka, houpačky). V obci (asi 10 min. chůze) se nachází supermarket Jednota. Dále jsou zde tři hospody, 2 restaurace a pizzerie se zahrádkou, kam se můžete docházet stravovat. V létě můžete využít ke koupání místní přírodní koupaliště a dále pak sportovní centrum, vzdálené od penzionu cca 1km (viz. sport). Rakvice leží na železniční trase Břeclav-Brno, vlakové nádraží je vzdáleno cca 15 min. chůze.

 

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Koupání:

     Přímo v Rakvicích se nabízí možnost koupání v místním rybníku „Šutrák“ s pěknými písečnými plážemi, občerstvením a oploceným dětským hřištěm.

     Letní koupaliště s bazény můžete navštívit v Břeclavi, Hustopečích u Brna a v obci Němčičky, vše vzdáleno do 15 km.

     Jedna ze tří Novomlýnských nádrží, zvaná Mušovská jezera, nabízí ideální podmínky pro koupání, vodní sporty a potápění. Můžete zde absolvovat např. kurzy windsurfingu.

Rybaření:

Pokud patříte k vášnivým rybářům, určitě neváhejte a vezměte si s sebou svou výstroj, nebudete litovat. Zarybařit si můžete přímo v Rakvicích na rybníku zvaném „Jezera“ anebo na již zmiňovaných Novomlýnských nádržích.

 Turistika a cykloturistika:

Okolí je vhodné pro cykloturistiku rekreačního charakteru v rovinatém, nebo mírně vlnitém terénu. Na své si přijdou jak rodiny s dětmi tak zdatní cyklisté. Např. pro velmi náročné cyklisty je oblíbená trasa do Vídně nebo absolvovat celou cyklotrasu Lednicko-valtickým areálem. Ale i pro méně náročné je z čeho si vybrat. Můžete se vydat za krásami jihomoravských zámeckých měst – Lednice, Valtice, Mikulov.

Taktéž milovníci pěší turistiky si zde přijdou na své, neboť v nedalekém okolí vedou turistické trasy úchvatnou přírodou CHKO Pálava. 

Ostatní sporty:

     Dále je zde v těsné blízkosti squash centrum a tenisové kurty, vše moderní, vybudováno na konci roku 2003.

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI