Penzion Na Mlatě

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Na Mlatě - ubytování Pavlice

V našem penzionu nabízíme službu Bed & Breakfast, tedy ubytování se snídaní. V přízemí penzionu je všem hostům k dispozici dobře vybavená kuchyňka, kde si sami můžete připravit jednoduché pokrmy. Provozujeme půjčovnu sportovních zařízení a léčebný přístroj BEMER 3000. K dispozici je Vám příjemné posezení v našem baru a restauraci, kterou můžete využít k oslavám, rodinnému posezení, firemním akcím nebo školení. Večeře a obědy Vám zajistíme po domluvě ( jeden den dopředu). Již teď Vám penzion Na Mlatě nabízí příjemnou, rodinnou atmosféru. Naším cílem je zůstat v souladu s přírodou, vytvořit oázu klidu a nabídnou širokou paletu aktivit.

 

Ubytování v penzionu

Celý komplex penzionu tvoří uzavřený areál o rozloze 6238m2 Zdánlivě nenápadná zemědělská usedlost Vás překvapí vysokou kvalitou a estetikou ubytování, klidnou venkovskou atmosférou a rodinným přístupem k potřebám našich hostů. Vhodně zvolená kombinace moderního stylu bydlení s tradičními venkovskými prvky Vás jistě okouzlí a zpříjemní Váš pobyt. Ať už s rodinou či při firemních akcích.

Ubytování si můžete vybrat ze šesti vkusně zařízených ubytovacích místností. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, luxusními hotelovými postelemi s madracemi z anatomické viscoelastické pěny, připojením na internet a na požádání také televizorem. Využívat můžete společnou kuchyňku v přízemí budovy.

Z penzionu se otevírá výhled do široké krajiny na ovocný sad, úrodná pole či Přírodní park Jevišovka. K areálu penzionu patří rozsáhlá zahrada, která je registrovaná ve skupině ,,Natur im Garten international“. Zde můžete aktivně trávit Váš volný čas, či relaxovat např.  v houpací síti zavěšené mezi stromy.

V bezprostřední blízkosti penzionu se nachází dvě víceúčelová hříště a fotbalové hřiště, bližší informace naleznete na našich stránkách v rubrice sport a zábava.

Parkovat můžete bezplatně na parkovišti v areálu penzionu. Vaše vlastní kola či motocykl je možno uschovat v uzavřeném prostoru.

 

Vinný sklep

Náš stylový vinný sklep Vám nabízí osm druhů moravských vín. Ochutnávku se someliérem doplníme bohatým rautem či příjemnou atmosférou cimbálu. Vinný sklep vám poslouží k večernímu posezení, oslavě nebo školení. Nabízíme celoroční provoz pro malé i velké skupiny. Zaleží pouze na Vás, zda-li strávíte večer s přáteli, kolegy či dáte přednost romantickému večeru s posezením ve vinném sklepě Na Mlatě se svou drahou polovičkou.

 

 

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI