Penzion Nad jezerem

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování nad Jezerem - Pavlov

Toto rodinné ubytovací zařízení sestává ze dvou budov s kapacitou 4 garsonier a 3 apartmánů. Každá garsoniera i apartmán mají vlastní vchod, kuchyňské a sociální zařízení. Celková kapacita je 16 lůžek a 11 přistýlek. Nachází se v té nejkrásnější části Jižní Moravy - v CHKO Pálava v obci Pavlov přímo nad jezerem s příjemným koupáním. Vinice a vinaři všude okolo, nad Vámi se tyčí hrad Děvičky a majestátní Pálava. Na jezeře pod Vámi, které můžete pozorovat z oken či teras jednotlivých garsonier. se prohánějí yachty, kity a surfy celou letní sezonu.

 

 • Bezplatné parkoviště je hned u domu
 • úschovna kol
 • Kouření ve vnitřních prostorách zakázáno
 • Nástup po 14:00
 • Penzion je situován hned dole u cyklotrasy, takže není potřeba překonávat značné převýšení, jak je tomu u ostatních penzionů v Pavlově
 • Celoroční provoz

 

Pokoje Horní budova

Apartmán 1

Prostorný pokoj s manželskou postelí a jako přistýlka slouží pohodlný rozkládací gauč až pro 2 osoby. Koupelna s vanou, umyvadlem a wc. Plně vybavená kuchyně s nádobím a spotřebiči (lednice, dvouplotýnkový vařič, rychlovarná konvice...) LCD TV, elektrické topení, nejenom wifi internet, ale i připojení přes kabel.

 

Apartmán 2

Pokoj s dvoulůžkem a patrovou postelí vhodnou spíš pro děti, ale vyspí se tam bez větších problémů i dospělí (2 přistýlky) Koupelna se sprchou, umyvadlem a wc. Plně vybavený kuchyňský kout s nádobím a spotřebiči (lednice, dvouplotýnkový vařič, rychlovarná konvice...) LCD TV, elektrické topení

 

Ložnice

Menší samostatný pokoj s manželskou postelí, stolem, skříní, elektrickým topením. Vlastní wc s umyvadlem (bez sprchy). Mikrovlnná trouba na chodbě, možno zdarma zapůjčit rychlovarnou konvici Ideální pokoj pro skupiny s apartmánem 1 nebo 2 (vzdálenost 2 m). V letním období možnost využívat venkovní solární sprchu.

 

Pokoje Dolní budova

Gars. A

Prostorný pokoj s dvoulůžkem a rozkládacím křeslem (1 přistýlka). Koupelna se sprchou, umyvadlem a wc. Plně vybavený kuchyňský kout s nádobím a spotřebiči (lednice, mikrovlnná trouba, dvouplotýnkový vařič, rychlovarná konvice...) LCD TV, elektrické podlahové topení, krb (kromě letního období dřevěné brikety zdarma k dispozici)

 

Gars. B, C, D

Pokoj s dvoulůžkem a patrovou postelí pro dospělé (2 přistýlky) Koupelna se sprchou, umyvadlem a wc. Plně vybavený kuchyňský kout s nádobím a spotřebiči (lednice, mikrovlnná trouba, dvouplotýnkový vařič, rychlovarná konvice...) LCD TV, elektrické topení

 

Apartmán E

Apartmán s 2 menšími neprůchozími ložnicemi pro celkem 4 osoby, společnou místností kde je plně vybavená kuchyně s nádobím a spotřebiči (lednice, mikrovlnná trouba, dvouplotýnkový vařič, rychlovarná konvice...) LCD TV, elektrické topení, Koupelna se sprchou a umyvadlem a zvlášť wc s umyvadlem.

 

 

 

 

 

 

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Pavlov

Obec Pavlov, jenž je nejvyhledávanějším turistickým místem Jižní Moravy leží na východním úpatí nejvyššího vrcholu Pálavy Děvína (550 m n. m.) Proslavilo ho především víno, památky, archeologie, nádherná příroda, cykloturistika, rybaření, jachtaři a příznivci dalších vodních sportů. Už v 15. století byl Pavlov největší vinařskou obcí mikulovského panství. O bohatství zdejších vinařů svědčí nejlépe výstavné vinné sklepy s barokními štíty. O tom, že zdejší vinařská tradice je dodnes velmi živá, se můžete přesvědčit i ve zdejší vinotéce, která byla nedávno otevřena v budově obecního úřadu. Pro tyto a další důvody zde byly natáčeny filmy Bobule a Bobule 2.

K dalším zajímavým památkám patří řada selských gruntů na návsi, kostel sv. Barbory nebo barokní hřbitov. Nad obcí se vypíná asi nejznámější místní památka - zřícenina hradu Děvičky.

Pavlov se zapsal také do učebnic archeologie. Byla zde objevena velmi bohatá archeologická naleziště dokládající osídlení již od dob lovců mamutů. Vzhledem k bohatství nálezů nese kultura lovců mamutů z mladší doby kamenné vědecký název pavlovien.

V poslední době je Pavlov známý také díky zdejší přírodě a vodní rekreaci. Pavlov leží na území chráněné krajinné oblasti Pálava a v těsném sousedství třetí Novomlýnské nádrže. Díky přístavišti pod obcí dnes znají jméno obce jachtaři z celé republiky.

 

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI