Penzion Nechorka

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Součástí našeho vinařství je i penzion Nechorka s vinným sklepem, kde se můžou naši hosté ubytovat v příjemném prostředí. Součástí ubytování v penzionu je i kvelbený sklep, kde pořádáme řízené ochutnávky, firemní večírky, soukromé akce, rauty apod. V letních měsících možnost grilování a posezení v příjemném prostředí pod pergolou. Pro děti dětský koutek a pískoviště. Možnost půjčení jízdních kol - penzion se nachází v blízkosti vinařských cyklistických stezek, které vás dovedou na zajímavá místa. Kapacita ubytování penzionu je 19 lůžek.

 

Skladba pokojů

  • 5 x 2 lůžkový pokoj
  • 1 x 4 lůžkový pokoj
  • 1 x 5 lůžkový pokoj

                                          
Vybavení pokojů:

2 lůžkové pokoje jsou menší cca 7 m2 - 2 postele, noční stolek, 2 židličky a věšáková stěna. Součástí každého pokoje je WC, sprchový kout a umyvadlo s teplou vodou. Skříňky a úložné prostory jsou na chodbě.

4 lůžkový pokoj - 2 postele,  1x patrová postel,noční stolky, židličky, bez skříní. WC, vana a umyvadlo s teplou vodou.Úložné prostory jsou na chodbě

5 lůžkový pokoj - samostatně stojící domek. Přízemí 1x postel nad sebou, WC, sprcha, umyvadlo s teplou vodou.       V otevřeném  patře jsou další 3 lůžka.

V Penzionu není kuchyňka - po domluvě lze zřídit provizorní letní kuchyňku na verandě Penzionu ( Vařič, Mikrovlná trouba, varná konvice, malá lednička, nádobí.

Vybavení a velikost pokojů je vhodné pro krátkodobé ubytování spojené s vinařskou tématikou.

Parkování – v areálu penzionu zdarma.

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI