Penzion Nechorka

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Součástí našeho vinařství je i penzion Nechorka s vinným sklepem, kde se můžou naši hosté ubytovat v příjemném prostředí. Součástí ubytování v penzionu je i kvelbený sklep, kde pořádáme řízené ochutnávky, firemní večírky, soukromé akce, rauty apod. V letních měsících možnost grilování a posezení v příjemném prostředí pod pergolou. Pro děti dětský koutek a pískoviště. Možnost půjčení jízdních kol - penzion se nachází v blízkosti vinařských cyklistických stezek, které vás dovedou na zajímavá místa. Kapacita ubytování penzionu je 19 lůžek.

 

Skladba pokojů

  • 5 x 2 lůžkový pokoj
  • 1 x 4 lůžkový pokoj
  • 1 x 5 lůžkový pokoj

                                          
Vybavení pokojů:

2 lůžkové pokoje jsou menší cca 7 m2 - 2 postele, noční stolek, 2 židličky a věšáková stěna. Součástí každého pokoje je WC, sprchový kout a umyvadlo s teplou vodou. Skříňky a úložné prostory jsou na chodbě.

4 lůžkový pokoj - 2 postele,  1x patrová postel,noční stolky, židličky, bez skříní. WC, vana a umyvadlo s teplou vodou.Úložné prostory jsou na chodbě

5 lůžkový pokoj - samostatně stojící domek. Přízemí 1x postel nad sebou, WC, sprcha, umyvadlo s teplou vodou.       V otevřeném  patře jsou další 3 lůžka.

V Penzionu není kuchyňka - po domluvě lze zřídit provizorní letní kuchyňku na verandě Penzionu ( Vařič, Mikrovlná trouba, varná konvice, malá lednička, nádobí.

Vybavení a velikost pokojů je vhodné pro krátkodobé ubytování spojené s vinařskou tématikou.

Parkování – v areálu penzionu zdarma.

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI