Penzion Olga

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion OLGA nabízí ubytování hotelového typu v 21 pokojích - 50 lůžek. Pokoje jsou vybaveny TV a sociálním zařízením. Penzion se nachází v klidné části města Slavkov u Brna (20 km od Brna). + v ceně ubytování je zahrnuto 20 parkovacích míst a neomezené Wi-Fi připojení. Oblíbený tříhvězdičkový penzion, který prošel rozsáhlou rekonstrukcí a novou přístavbou splňující veškeré hygienické a požární přepisy. Vkusně zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením a TV jsou umístěny v tiché zahradní části penzionu a v 1.patře. Ukončení pobytu je do 11:00 následujícího dne. Restaurace nabízí 55 míst, salonek v prvním patře 20 míst. Nabízíme možnost pořádání svateb, rodinné i firemní akce. Příjemné posezení nabízí terasa. Parkoviště s kamerovým systémem se otvírá na požádání pouze z recepce.

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI