Penzion Olga

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion OLGA nabízí ubytování hotelového typu v 21 pokojích - 50 lůžek. Pokoje jsou vybaveny TV a sociálním zařízením. Penzion se nachází v klidné části města Slavkov u Brna (20 km od Brna). + v ceně ubytování je zahrnuto 20 parkovacích míst a neomezené Wi-Fi připojení. Oblíbený tříhvězdičkový penzion, který prošel rozsáhlou rekonstrukcí a novou přístavbou splňující veškeré hygienické a požární přepisy. Vkusně zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením a TV jsou umístěny v tiché zahradní části penzionu a v 1.patře. Ukončení pobytu je do 11:00 následujícího dne. Restaurace nabízí 55 míst, salonek v prvním patře 20 míst. Nabízíme možnost pořádání svateb, rodinné i firemní akce. Příjemné posezení nabízí terasa. Parkoviště s kamerovým systémem se otvírá na požádání pouze z recepce.

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI