Penzion Pamir

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Máme pro vás vždy dokonale, perfektně přichystanou restauraci, salonek, nebo ubytování, které je stylově zařízené a příjemně laděné v country stylu. Nabízíme vám ubytování ve 2 – 4 lůžkových pokojích. Všechny nabízené pokoje nabízí evropský standart - jsou vybaveny samostatnou toaletou a sprchou. Jsou to útulné, čisté pokoje, ve kterých se budete cítit jako doma. Kapacita ubytovacího zařízení je max. 80 osob. Samozřejmostí námi poskytovaných služeb je možnost snídaně a dalších jídel během dne, které vám přichystáme podle vašeho výběru. V naší stylové, westernově laděné restauraci vám nabízíme skvělou snídani, výborný oběd, nebo vynikající večeři.

Restaurace má pro firemní, rodinné, společenské a jiné události kapacitu 100 osob. Během vašeho posezení se o vás postará příjemně vystupující, ochotný a vždy dobře naladěný personál.

Nejen pro firemní večírky, společenské akce, ale i rodinné oslavy, svatby, obchodní schůzky nebo školení zaměstnanců. Kapacita našeho saloonu je 250 osob a tak se nemusíte bát, že byste si neměli kam sednout.

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI