Penzion Pamir

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Máme pro vás vždy dokonale, perfektně přichystanou restauraci, salonek, nebo ubytování, které je stylově zařízené a příjemně laděné v country stylu. Nabízíme vám ubytování ve 2 – 4 lůžkových pokojích. Všechny nabízené pokoje nabízí evropský standart - jsou vybaveny samostatnou toaletou a sprchou. Jsou to útulné, čisté pokoje, ve kterých se budete cítit jako doma. Kapacita ubytovacího zařízení je max. 80 osob. Samozřejmostí námi poskytovaných služeb je možnost snídaně a dalších jídel během dne, které vám přichystáme podle vašeho výběru. V naší stylové, westernově laděné restauraci vám nabízíme skvělou snídani, výborný oběd, nebo vynikající večeři.

Restaurace má pro firemní, rodinné, společenské a jiné události kapacitu 100 osob. Během vašeho posezení se o vás postará příjemně vystupující, ochotný a vždy dobře naladěný personál.

Nejen pro firemní večírky, společenské akce, ale i rodinné oslavy, svatby, obchodní schůzky nebo školení zaměstnanců. Kapacita našeho saloonu je 250 osob a tak se nemusíte bát, že byste si neměli kam sednout.

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI