Penzion Pod Hradem Pavlov

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Můžeme Vám poskytnout ubytování ve dvou dvoulůžkových a ve dvou třílůžkových pokojích. Jestliže Vám kapacita deseti lůžek nebude stačit, nabízíme také možnost přistýlek. Děti mohou využít dětskou postýlku. Na každém patře se nachází sociální zařízení. Dále máte k dispozici velkou jídelnu s televizí a plně vybavenou kuchyni (elektrický sporák, lednice, kávovar, rychlovarná konvice, mikrovlná trouba a nádobí), ze které je východ na terasu. Pod penzionem se nachází starý sklep, ve kterém je možnost degustace vín. Ubytování je vhodné pro rodinné dovolené, skupiny přátel a firemní akce. Zkrátka pro ty, kteří si chtějí odpočinout od ruchu měst a každodenních stresů.

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI