Penzion pod vinohrady

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

srdečně Vás vítáme v našem penzionu nacházející se ve vinařské obci Popice, která leží v blízkosti Pálavských vrchů, Novomlýnských jezer, Lednicko-Valtického areálu a historického města Mikulova. Penzion pod vinohrady, který je nově zbudován v podkroví budovy hostince s individuálním vchodem a vjezdem, nabízí ubytování v 8 pokojích v cenových relacích 270–330 Kč za den, posezení ve vinném sklípku (z roku 1885) s degustací vína (zdarma při týdenním pobytu). Pro firmy nabízíme možnost pořádání firemních akcí (školení, prezentace, večírky). Penzion se nachází 7 km od sjezdu z dálnice D2 a je umístěn u hlavní silnice. Za budovou je zahrada a park, za nimi se nacházejí vinice.
 

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI