Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Penzion Pod zámkem Boskovice

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Historie

Budovu dnešního penzionu postavil jako přízemní stavbu Jan Leopold hrabě z Dietrichsteina v roce 1756. Původně zde byl umístěn panský špitál pro 12 chudých. V roce 1857 sem Alfons Friedrich hrabě Mensdorff-Pouilly povolal sestry kongregace sv. Vincence de Paula ze Štýrského Hradce, které zde pečovaly o nemocné a vedly dívčí školu. Od roku 1880 zde byla zřízena také mateřská školka. V roce 1878 byla pak budova rozšířena o jedno patro do dnešní podoby. Posledních 10 let, po navrácení do majetku rodiny Mensdorff-Pouilly, budova sloužila ke komerčním účelům. V roce 2003 prošla náročnou rekonstrukcí a byla přestavěna na  penzion. 

Současnost

Ubytování

Penzion Pod zámkem je situován v zámeckém areálu v těsné blízkosti středu města. Celková kapacita penzionu je 47 lůžek. Ubytování, jehož součástí je snídaně, poskytujeme v jedno a dvoulůžkových pokojích, které je možno využít i jako rodinné pokoje. Všechny pokoje mají svoje vlastní WC a koupelnu a to buď s vanou či sprchovým koutem. Pro hosty penzionu je k dispozici bezplatné parkoviště. 

Konferenční Sál

Penzion nabízí možnost využití konferenční místnosti pro pořádání seminářů či školení. Konferenční místnost je vybavena připojením na internet, kvalitní projekční technikou, videem a DVD přehrávačem. V rámci akce je možné zajistit občerstvení dle přání pořadatelů.

Recepce

Recepce funguje nepřetržitě 24 hodin denně.  Na recepci je možné zakoupit občerstvení, upominkové předměty či drobné hygienické potřeby.

Stravování

Stravování je možné v restauraci Hradní club v bezprostřední blízkosti penzionu, kde mají naši hosté zajištěnou 10% slevu na konzumaci.

Penzion nabízí:

- WIFI připojení
- Zapůjčení notebooku
- Úschovna zavazadel při odloženém odjezdu
- Úschovna kol
- Ubytování domácích zvířat
- Zapůjčení společenských her
- Polštář nebo přikrývka navíc
- Deštník k zapůjčení
- Zapůjčení vysoušeče vlasů
- Parkování na hlídaném parkovišti
- Zapůjčení žehličky
- Trezor na recepci
- Buzení

Další služby poskytované za poplatek
- Snídaně na pokoj
- Praní a žehlení prádla
- Sekretářské služby
- Dětská postýlka
- Prodej občerstvení a hyg. potřeb na recepci

V Případě zájmu o rekreační ubytování v okolí kliknete ZDE: Ubytování v rekreačních zařízeních, nebo kempech, chatách, penzionech v Jihomoravském kraji

Tým Kempy-chaty.cz

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele hana volná
hana volná (nepřihlášený) 10. Srpen 2013 - 21:03
Počet hlasů: 476
Dobrý den máme dotaz na cenu čtyřlůžkového pokoje. Děkuji Volná
Hodnocení: 
0
No votes yet

Přidat recenzi

Okolí

Zámek Boskovice - zámek poutá pozornost nejen ojedinělým empírovým zařízením, ale i dobově upravenou zahradou.To vše z něj činí mimořádný a nejrozsáhlejší empírový komlex na Moravě.V roce 1991 byl navrácen rodine Mensdorff-Pouilly a je veřejnosti přístupný.
 

Hrad Boskovice - Hrad dominuje městu ve výšce 448 m nad mořem. První písemná zpráva o něm pochází z roku 1312. Hrad byl v roce 1991 navrácen rodině Mensdorff-Pouilly a je veřejnosti přístupný.
 

Lov a rybaření - nabízíme možnost odlovu spárkaté zvěře ve volnosti nebo ve vlastní oboře vzdálené asi 15 km od Boskovic a taktéž možnost rybolovu.
 

Památky - v okolí Boskovic je několik významných historických památek, jako např. zámky v Lysicích a Rájci-Jestřebí, které jsou veřejnosti přístupné.
 

Macocha - propast Macocha představuje jeden z nejznámějších krasových  jevů v ČR. Je součástí jednoho z největších komlexů vápencových jeskyní a propastí ve Střední Evropě.
 

Golf - v obci Kořenec asi 10 km od Boskovic se nachází golfový areál. 
 

Westernové městečko - je zábavní přírodní park, vybudovaný v areálu bývalého pískolomu, který věrně připomíná přírodní scenérie z dobrodružných filmů.
 

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI