Penzion Pod Zámkem Valtice

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Restaurace s penzionem se nachází 50 metrů do Valtického zámku.Až se znavíte putováním po krásách našeho města a okolí, přijďte si odpočinout do naší restaurace se zahrádkou. Při příjemném posezení Vám naše restaurace nabídne nejen tradiční moravská jídla, ale i řadu dalších specialit. Po jídle Vám doporučíme ochutnat skvělá moravská vína nebo zahasit žízeň u chladného zlatavého moku.

ubytování Pod Zámkem. Nabízíme ubytování v 5 pokojích. Každý pokoj má své vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchovým koutem a WC). Máme tři pokoje třílůžkové a dva pokoje dvoulůžkové. WIFI připojení je na všech pokojích ZDARMA.

V den příjezdu bude Váš pokoj připraven od 14 hod. V den odjezdu Vás žádáme o uvolnění pokoje do 10 hod (změny dle dohody). Snídaně se podavají v restauraci v době od 8.00 – 10.00 hod. Za pěkného počasí si snídani můžete vychutnat na zahrádce s krásným výhledem na zámek.

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI