Penzion Pod Zámkem Valtice

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Restaurace s penzionem se nachází 50 metrů do Valtického zámku.Až se znavíte putováním po krásách našeho města a okolí, přijďte si odpočinout do naší restaurace se zahrádkou. Při příjemném posezení Vám naše restaurace nabídne nejen tradiční moravská jídla, ale i řadu dalších specialit. Po jídle Vám doporučíme ochutnat skvělá moravská vína nebo zahasit žízeň u chladného zlatavého moku.

ubytování Pod Zámkem. Nabízíme ubytování v 5 pokojích. Každý pokoj má své vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchovým koutem a WC). Máme tři pokoje třílůžkové a dva pokoje dvoulůžkové. WIFI připojení je na všech pokojích ZDARMA.

V den příjezdu bude Váš pokoj připraven od 14 hod. V den odjezdu Vás žádáme o uvolnění pokoje do 10 hod (změny dle dohody). Snídaně se podavají v restauraci v době od 8.00 – 10.00 hod. Za pěkného počasí si snídani můžete vychutnat na zahrádce s krásným výhledem na zámek.

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI