Penzion Popice

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Popice leží na hranici Národního parku Podyjí, který skýtá nevyčerpatelné množství pěších tůr za vzácnou přírodou v meandrech řeky Dyje. Ubytování na Jižní Moravě, levné ubytování Znojmo. Penzion samotný je tvořen dvěma dvoulůžkovými pokoji, jedním třílůžkovým a jedním pětilůžkovým apartmánem. Nabízíme levné a kvalitní ubytování v regionu Jižní Morava - znojemsko. V blízkosti penzionu je dětské hřiště a restaurace. Pokoje jsou prostorné, celková kapacita penzionu je 18 osob včetně přistýlek (13+5). K dispozici hostům je společenská místnost s kuchyňkou, krytá pergola, venkovní gril,úschovna kol zdarma. Levné ubytování Znojmo nabízí posezení ve sklípku, které je pro hosty penzionu zdarma. Řízené degustace s případným občerstvením na požádání.

 

Levné ubytování pro rybáře na Jižní Moravě

Okolí nabízí široké možnosti rybářského vyžití. Krásné okolí Národního parku Podyjí podtrhuje jedinečnost meandrující řeky Dyje s úchvatnými pstruhovými revíry. Nabízíme levné ubytování pro rybáře s veškerým komfortem. Rybáři se u nás mohou ubytovat a využít blízkost pstruhových revírů v krásné přírodě.

Tahle po desetiletí nepřístupná teritoria, skrytá za železnou oponou skýtá snoubení rybaření a nedotčené přírody. Vranovská přehrada, stejně jako Jevišovická či Výrovice, patří mezi rybářské ráje. Levné ubytování Podyjí se přímo nabízí k rybářským výletům.

Kraj je ovšem posetý množstvím rybníků, které jsou v držení soukromých subjektů a jsou silně zarybněny. Pstruhový revír řeky Dyje nabízí rybolov v čarokrásné přírodě. Při využití našeho ubytování na Jižní Moravě nabízíme pomoc při vyřízení hostovací povolenky či zakoupení povolenek na soukromé revíry.

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI