Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Penzion Popice

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Popice leží na hranici Národního parku Podyjí, který skýtá nevyčerpatelné množství pěších tůr za vzácnou přírodou v meandrech řeky Dyje. Ubytování na Jižní Moravě, levné ubytování Znojmo. Penzion samotný je tvořen dvěma dvoulůžkovými pokoji, jedním třílůžkovým a jedním pětilůžkovým apartmánem. Nabízíme levné a kvalitní ubytování v regionu Jižní Morava - znojemsko. V blízkosti penzionu je dětské hřiště a restaurace. Pokoje jsou prostorné, celková kapacita penzionu je 18 osob včetně přistýlek (13+5). K dispozici hostům je společenská místnost s kuchyňkou, krytá pergola, venkovní gril,úschovna kol zdarma. Levné ubytování Znojmo nabízí posezení ve sklípku, které je pro hosty penzionu zdarma. Řízené degustace s případným občerstvením na požádání.

 

Levné ubytování pro rybáře na Jižní Moravě

Okolí nabízí široké možnosti rybářského vyžití. Krásné okolí Národního parku Podyjí podtrhuje jedinečnost meandrující řeky Dyje s úchvatnými pstruhovými revíry. Nabízíme levné ubytování pro rybáře s veškerým komfortem. Rybáři se u nás mohou ubytovat a využít blízkost pstruhových revírů v krásné přírodě.

Tahle po desetiletí nepřístupná teritoria, skrytá za železnou oponou skýtá snoubení rybaření a nedotčené přírody. Vranovská přehrada, stejně jako Jevišovická či Výrovice, patří mezi rybářské ráje. Levné ubytování Podyjí se přímo nabízí k rybářským výletům.

Kraj je ovšem posetý množstvím rybníků, které jsou v držení soukromých subjektů a jsou silně zarybněny. Pstruhový revír řeky Dyje nabízí rybolov v čarokrásné přírodě. Při využití našeho ubytování na Jižní Moravě nabízíme pomoc při vyřízení hostovací povolenky či zakoupení povolenek na soukromé revíry.

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI