Penzion Port

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Port se nachází na kraji obce Bítov v krásném prostředí nedaleko Vranovské přehrady, respektive její Bítovské zátoky. Náš penzion nabízí ubytování v plně vybavených apartmánech se samostatnou kuchyňkou, záchodem a koupelnou. Samozřejmostí je vařič, lednička, mikrovlná trouba a rychlovarná konvice. Penzion Port je ideálním místem nejen pro relaxaci, ale také pro pořádání školení a soustředění. K dispozici je velká společenská místnost o kapacitě 40 míst s vlastní kuchyňkou. Penzion Port disponuje pěti moderně zařízenými a vybavenými apartmány s vlastní kuchyňkou, koupelnou a WC. Ubytovací kapacita apartmánů je 20 osob, v případě potřeby však můžeme nabídnout ještě dodatečnou kapacitu 12 míst ve společném ubytovacím prostoru s vlastní koupelnou a WC.

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI