Penzion Port

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Port se nachází na kraji obce Bítov v krásném prostředí nedaleko Vranovské přehrady, respektive její Bítovské zátoky. Náš penzion nabízí ubytování v plně vybavených apartmánech se samostatnou kuchyňkou, záchodem a koupelnou. Samozřejmostí je vařič, lednička, mikrovlná trouba a rychlovarná konvice. Penzion Port je ideálním místem nejen pro relaxaci, ale také pro pořádání školení a soustředění. K dispozici je velká společenská místnost o kapacitě 40 míst s vlastní kuchyňkou. Penzion Port disponuje pěti moderně zařízenými a vybavenými apartmány s vlastní kuchyňkou, koupelnou a WC. Ubytovací kapacita apartmánů je 20 osob, v případě potřeby však můžeme nabídnout ještě dodatečnou kapacitu 12 míst ve společném ubytovacím prostoru s vlastní koupelnou a WC.

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI