Penzion Praha

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

V našem penzionu se můžete ubytovat v těchto pokojích: jednolůžkové, dvojlůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové,   bezbariérový se 4 lůžky. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením. Pro hosty je k dispozici parkování přímo uvnitř objektu. Naše restaurace Vám nabízí posezení v příjemném prostředí s krbem. Kapacita jídelny je 75 míst - z toho 26 míst v boxech s intimním prostředím. Vhodné místo jak pro pořádání menších oslav, pro milé posezení u dobrého jídla a pití, tak i pro pořádání obchodních schůzek.
 

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI