Penzion Praha

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

V našem penzionu se můžete ubytovat v těchto pokojích: jednolůžkové, dvojlůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové,   bezbariérový se 4 lůžky. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením. Pro hosty je k dispozici parkování přímo uvnitř objektu. Naše restaurace Vám nabízí posezení v příjemném prostředí s krbem. Kapacita jídelny je 75 míst - z toho 26 míst v boxech s intimním prostředím. Vhodné místo jak pro pořádání menších oslav, pro milé posezení u dobrého jídla a pití, tak i pro pořádání obchodních schůzek.
 

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI