Penzion Proneco

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Proneco - ubytování Klentnice

Penzion nabízí moderně vybavené, klimatizované, pokoje. Z každého pokoje lze vstoupit přímo na samostatnou terasu, kde si můžete vychutnat ranní kávu při pohledu na krásnou krajinu Pálavy. Kapacita penzionu je v současnosti 9 dvojlůžkových pokojů, přičemž každý disponuje přistýlkou. Na požádání Vám zapůjčíme i dětskou postýlku. U podkrovních pokojů můžete využít společnou kuchyňku. Pokoje jsou velmi moderně a nadstandardně vybaveny a přitom je každý pokoj originál. Velký důraz je u nás kladený na zdravé spaní, a proto jsou matrace i lůžkoviny pořízeny od renomovaných českých firem. Vaše auto bude u nás v bezpečí na parkovišti střeženém kamerovým systémem. Penzion disponuje také úschovnou kol. A co u nás jistě oceníte? Vstup přímo z pokoje na venkovní terasu, kde si můžete vypít ranní kávu, nebo posedět večer s přáteli u sklenky vína pod noční oblohou.

 

Vinárna v penzionu

Útulnou vinárnu, která nabízí 45 míst k sezení, si můžete pronajmout k pořádání firemních večírků nebo k rodinným oslavám.

 

Tenisové hřiště v penzionu

Nové víceúčelové sportovní hřiště se nachází v areálu penzionu Proneco. Sportovní povrch je umělá tráva s křemičitým vsypem. Hřiště lze využít především pro tenis, volejbal, nohejbal, malou kopanou, floorball a jiné míčové hry.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

 

 
Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI