Penzion Proneco

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Proneco - ubytování Klentnice

Penzion nabízí moderně vybavené, klimatizované, pokoje. Z každého pokoje lze vstoupit přímo na samostatnou terasu, kde si můžete vychutnat ranní kávu při pohledu na krásnou krajinu Pálavy. Kapacita penzionu je v současnosti 9 dvojlůžkových pokojů, přičemž každý disponuje přistýlkou. Na požádání Vám zapůjčíme i dětskou postýlku. U podkrovních pokojů můžete využít společnou kuchyňku. Pokoje jsou velmi moderně a nadstandardně vybaveny a přitom je každý pokoj originál. Velký důraz je u nás kladený na zdravé spaní, a proto jsou matrace i lůžkoviny pořízeny od renomovaných českých firem. Vaše auto bude u nás v bezpečí na parkovišti střeženém kamerovým systémem. Penzion disponuje také úschovnou kol. A co u nás jistě oceníte? Vstup přímo z pokoje na venkovní terasu, kde si můžete vypít ranní kávu, nebo posedět večer s přáteli u sklenky vína pod noční oblohou.

 

Vinárna v penzionu

Útulnou vinárnu, která nabízí 45 míst k sezení, si můžete pronajmout k pořádání firemních večírků nebo k rodinným oslavám.

 

Tenisové hřiště v penzionu

Nové víceúčelové sportovní hřiště se nachází v areálu penzionu Proneco. Sportovní povrch je umělá tráva s křemičitým vsypem. Hřiště lze využít především pro tenis, volejbal, nohejbal, malou kopanou, floorball a jiné míčové hry.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

 

 
Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0