Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Penzion a restaurace Hájovna

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion vznikl rozsáhlou rekonstrukcí Ditrichštejnské hájovny, která tvořila jednu z dominant obce. V budově je k dispozici 27 lůžek v moderně zařízených pokojích se sprchou a sociálním zařízením. Je zde také možnost parkování v uzavřeném objektu a úschovy jízdních kol. Apartmány jsou situovány v budově starého Ditrichštejnského pivovaru, který patří k penzionu. Je zde k dispozici sedm čtyřlůžkových apartmánů v zařízených pokojích se sprchou, sociálním zařízením a kuchyňkou. Zajištěno je také parkování v uzavřeném objektu a úschova jízdních kol. Apartmány jsou velice vhodné zejména pro rodiny s dětmi. Možnost vlastního vaření, oplocená zahrada. K apartmánům přiléhá prostorná zahrada, která je ideální pro děti a večer skvěle poslouží k příjemnému posezení s přáteli u otevřeného ohniště.

 

Restaurace

V nově zařízené restauraci s kapacitou 45-60 míst je možnost pořádat podnikové večírky, svatby, rodinné oslavy a jiné společenské akce.
V letní sezóně je možné využít zahradu ke grilování či opékání selete.

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI