Penzion a restaurace Hájovna

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion vznikl rozsáhlou rekonstrukcí Ditrichštejnské hájovny, která tvořila jednu z dominant obce. V budově je k dispozici 27 lůžek v moderně zařízených pokojích se sprchou a sociálním zařízením. Je zde také možnost parkování v uzavřeném objektu a úschovy jízdních kol. Apartmány jsou situovány v budově starého Ditrichštejnského pivovaru, který patří k penzionu. Je zde k dispozici sedm čtyřlůžkových apartmánů v zařízených pokojích se sprchou, sociálním zařízením a kuchyňkou. Zajištěno je také parkování v uzavřeném objektu a úschova jízdních kol. Apartmány jsou velice vhodné zejména pro rodiny s dětmi. Možnost vlastního vaření, oplocená zahrada. K apartmánům přiléhá prostorná zahrada, která je ideální pro děti a večer skvěle poslouží k příjemnému posezení s přáteli u otevřeného ohniště.

 

Restaurace

V nově zařízené restauraci s kapacitou 45-60 míst je možnost pořádat podnikové večírky, svatby, rodinné oslavy a jiné společenské akce.
V letní sezóně je možné využít zahradu ke grilování či opékání selete.

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI