Penzion a restaurace Tišnovská Rychta

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion a restaurace Tišnovská Rychta - ubytování Brno-venkov

Připravili jsme pro Vás příjemné ubytování a širokou nabídku služeb. Naší hlavním cílem je Vaše spokojenost. Jistě oceníte individuální přístup, a budete se tak u nás cítit jako doma. Penzion je situován v klidné části v centru Tišnova. Všechny pokoje skýtají hostům dostatek klidu pro kvalitní rekreaci a odpočinek. Pokoje jsou nově a vkusně vybavené, čisté a jistě splňují požadavky i nejnáročnějších hostů. Ubytovací prostory penzionu jsou situovány v prvním nadzemním podlaží budovy. Vstup do ubytovacích prostor je samostatný, prostorným schodištěm s výtahovou plošinou pro vozíčkáře. Před penzionem je k dispozici neplacené parkoviště s rezervací míst pro ubytované hosty. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem. Vybaveny jsou pevným i wifi připojením k internetu, LCD televizorem s normálním i satelitním příjmem, psacim stolem, šatní skříní a nábytkem pro ulozění ostatních věcí ubytovaných hostů.

 

K dispozici jsou tyto pokoje:

 • devět dvoulůžkových pokojů
 • jeden apartmán s ložnicí pro dvě osoby a obývacím pokojem s možností přistýlky na rozkládací sedačce (vhodné i pro rodiny se dvěma dětmi)

Apartmán a jeden dvoulůžkový pokoj včetně jejich sociálních zařízení jsou přizpůsobeny pro ubytování imobilních osob.

Podlahy všech pokojů, chodby i snídaňové místnosti jsou pokryty kobercem. Vzhledem k této skutečnosti není bohužel povolen přístup psů, koček a jiných zvýřecích miláčků do ubytovacích prostor bez vyjímečného svoleni majitele penzionu.

Hotelový evidenční systém umožňuje společnou úhradu ubytování a účtu z restaurace. Úhrada účtu platební kartou je samozřejmostí.

Náš penzion Vám nabízí celoroční nadstandardní, ale cenově dostupné ubytování v klidném prostředí uprostřed města Tišnova, označovaném jako brána Vysočiny. Vydejte se pěšky či na kole za krásami Tišnovska, relaxujte a odpočívejte v příjemném prostředí našeho penzionu.
Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Restaurace v penzionu

Restaurace má kapacitu 34 míst u stolů a 5 míst na baru v hlavním sálu, dale 20 míst v salonku a venkovního posezení v podloubí a na klidné zahrádce pro 36 hostů.
Vnitřní i venkovní prostory jsou řešeny v rustikálním stylu s křížovými klenbami a imitovanou dřevěnou podlahou. Klademe důraz na kvalitní ověřené suroviny především z místních zdrojů. Pro přípravu všech našich jídel používáme kvalitní suroviny od ověřených dodavatelů.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

 

 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Poznejte krásy Tišnovska

V blízkém okolí penzionu jsou turistické i cyklistické stezky vedoucí po mnoha zajímavých místech, navštívit můžete mnoho historických i přírodních památek.

Za zmínku stojí jistě: 

 • Hora Květnice
 • Rozhledna na Klucanině
 • Cisterciácký klášter Porta Coeli
 • Podhorácké museum
 • Hrad Pernštejn
 • Hrad Veveří
 • Brněnská přehrada
 • Hrad Špilberk
 • Moravský kras
 • a spousta dalších kouzelných mist

Více informací, inspirací a detailních informací naleznete na informačním portálu města Tišnova

 

Sportovní vyžití v okolí penzionu

V těsné blízkosti Tišnovské Rychty je možné navštívit relaxačně sportovní centrum, kde zájemci mají možnost si zahrát bowling, stolní tenis, squash a mohou si zacvičit v posilovně. V jiné provozovně vzdálené cca. 100 metrů mohou jít na spinning, do solária nebo na masáž. Součástí těchto prostor je také kadeřnictví a jazyková škola.

Ve vzdálenosti asi1 kmse nacházejí tenisové kurty, z nich 2 se v zimě provozují pod nafukovací halou. V Předklášteří, což je cca. 2 km, je vybudován lyžařský svah, na kterém se v létě provozuje travní lyžování a hala pro badminton.

Samozřejmě je zde možnost jízdy na kole po několika cyklistických trasách vedoucích krásnou přírodou úpatí Vysočiny. Kola je možné uschovat v prostorách penzionu.

Také je zde možnost využít v létě služeb tišnovského koupaliště vzdáleného asi 1,5 km.

 

 

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0