Penzion a restaurace U Barona

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion a restaurace U Barona - ubytování Blansko

Ubytování U Barona se nachází v klidném prostředí na okraji města Blanska, které je vstupní branou do Chráněné krajinné oblasti Moravský kras. Ubytování je možné dvou až pěti lůžkových pokojích. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a je k dispozici také plně vybavená kuchyňka. Na každém pokoji je připojení k internetu zdarma, televize a další doplňkové služby. Parkování je přímo u penzionu. A v případě pěkného počasí je možnost posezení na zahrádce. Je také možnost zajistit hlídání dětí od 50,- Kč na hodinu.

Rozvoz jídel

Nabízíme rozvoz obědů přímo k Vám domů, nebo do Vaší firmy. Poskytněte Vašim zaměstnancům benefit v podobě dovozů obědů, přímo do kanceláře. Cena jídel je jednotná a to za 70,- Kč. Navíc pokud máte zájem dovážet obědy po Blansku, cena je vč. dopravy.

Catering

Pořádáte rodinnou či firemní akci a potřebujete zajistit občerstvení? Naše společnost zajištuje také cateringové služby. Zajistíme Vám občerstvení ve formě alkoholických i nealkoholických nápojů a teplou či stednou kuchyni dle Vašeho přání.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

 

 
Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Co nabízí okolí

Město Blansko se nachází mezi Drahanskou a Českomoravskou vrchovinou, severně od Brna. Je vstupní branou do Moravského krasu, který je všeobecně známý jako nejvýznamnější krasová oblast ve střední Evropě. Kromě Moravského krasu zde naleznete mnoho historických památek, kulturních a volnočasových aktivit. Na své si zde přijdou jak milovníci odpočinkové tak i aktivní dovolené.

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI