Penzion a restaurace U Tesařů

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion U Tesařů - ubytování u Vranovské přehrady

Celková kapacita penzionu se rozšířila na 35 lůžek ,celkem ve 14 pokojích.Náš penzion leží přímo uprostřed vesnice Bítov, cca 1,5 km od řeky Dyje, v krásné přírodě Vranovské přehrady ve výšce 440 m nad mořem. V penzionu ,,U Tesařů,, máme na výběr z 6 dvoulůžkových pokojů, 4 dvoulůžkové pokoje s přistýlkou, 2 dvoulůžkové pokoje se 2 přistýlkami, 1 jednolůžkový pokoj a 1 jednolůžkový pokoj s přistýlkou. Pokoje mají vlastní koupelny a toalety.

Ubytování je možné včetně stravování, které je zajištěno v naší restauraci Je možné si objednat snídani i polopenzi. Pochutnáte si na domácí kuchyni, připravované výhradně z kvalitních surovin. Připravena je také pestrá paleta vín z moravského sklepa Vinařství Líbal z Horních Dunajovic.

Připojením v restauraci v restauraci přes wifi můžete "surfovat" po internetu, odesílat i přijímat elektronickou poštu. V prostorách penzionu je rovněž uzamykatelné parkoviště. K dispozici je Vám úschovna kol, menší zahrada s posezením, dětské hřiště.

Kromě komfortního ubytování penzionu,,U Tesařů,, nabízíme i dostatek možností pro sportovní vyžití. Zátoka Vranovské přehrady, vhodná ke koupání, je v dosahu 15 minut chůze. Značené cyklotrasy vedené např. Národním parkem Podyjí, nebo napojené na cyklotrasy v Rakousku, jsou v bezprostředním okolí . V okolí penzionu je bezpočet značených pěších tras pro turisty, např. procházka krásnou přírodou k hrabu Bítov, nebo ke zřícenině Cornštejn. V případě nepříznivého počasí je možno navštívit termální lázně Rabss v nedalekém Rakousku.

 

 

 

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI